reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Gosiuu to fakt, poczekam jeszcze... No dooobra... :-) a moje wlosy farbowaneee :-) od 13 roku zycia heheh od blondow i rudosci po prawie czarne :D naturalnie mam blond ciemny.
Ja tez mam dobrze z fryzjerem :-) po godzinach w salonie, z corka przy cycku hehe :D
 
reklama
Gosiak u nas ok.2 zeby wyszly w odstepie 3 dni.Co najlepsze bezobjawowo.pierwszego dkrylam 3 dni temu przez przypadek zupelny...dzisiaj chcialam zerknac ile urosl a tam juz drugi zab o_O szok!

Chyba was nie nadrobie:-(
 
Agacynda no Ty to już całkiem masz bosko z tym fryzjerem ;)

Noelle to dobrze, że bezobjawowo :) Przynajmniej marudzenia Ci Nataszka oszczędziła no i przede wszystkim gratuluję ząbków :))
 
witajcie
sihaya to dobrze że u was tak przeszło fajnie ze szczepieniem

dziewczyny gratuluje ząbków....

ja kuszę się z pomysłem żeby w ciągu dnia odciągnąć z 50 ml mleka i poprostu przy wieczornym karmieniu jak opróżni i jedną i drugą pierś i będzie jeszcze kwękać że mało żeby wrazie czego dać... co myślicie?

moja szefowa mówiła że ona tak robiła bo w pewnym momencie wieczorami miała mniej pokarmu a karmiła synka rok czasu ...
hmmm sama nie wiem
bo kleik?
myslałam tez zeby po mału wprowadzić coś łyzeczką
ale nie wiem czy jakas kaszke?
czy jakiś kleik?
czy moze obiadek raczej?
ojjjj mam mętlik w głowie
 
Mgiełko moim zdaniem Nastka jest jeszcze za mała na kaszki czy obiadki, najwcześniej po 4 mcu dopiero można dawać. Jeżeli już to bym zrobiła tak jak mówisz z tym mlekiem, zresztą mleko można zawsze odciągać i zamrażać to byś miała na zapas jakby co, no albo na noc jej dawaj poprostu mm.
 
Asitko co tam u Ciebie?? jak po szkoleniu?? tempka widzę ładna i kciuki żeby tak jej zostało:) nogi do góry nie mogą tak sterczeć na marne;) A z tym bieganiem, pływaniem... szacun kochana:] ehh kiedy ja się wezmę za siebie a w zasadzie za swoją kondycję...:|

Noelle Nataszka przyszalała z tymi ząbkami;) chyba marzenie wszystkich mam takie bezobjawowe ząbkowanie - tylko pozazdrościć:)

Paulinko jak samopoczucie??

Agacyndka a co u Was??

Nam udało się dziś pobrać kupkę do badania, m. zaniósł przed pracą do lab. Wynik za 4-7 dni no i zobaczymy czy coś tam wyjdzie...


Zrobilam właśnie farbę na głowie... zamiast średniego blondu wyszedł brąz... wrrr:/ no ale mniejsza o to.. b będę brązowa na jesień;] ważne, że odrostu nie ma haha... a kolor taki jak chce pojdę do fryzjera przed świętami zrobić:)
 
Ostatnia edycja:
Gosiak ale ja wlasnie nie chce jej dawac mm, dlatego chce odciagac swoje i wrazie co dac wieczorem ale po oproznieniu obydwu piersi tak na dopelnienie,
4 miesiace skonczymy za jakies 2 tygodnie wiec wtedy sprobuje kaszke albo obiadek a nie chce na te dwa tygodnie wprowadzac jej mm bo wydaje mi sie ze nie warto lada chwila bedzie jadla juz jakies obiadki deserki...
 
reklama
Ohh Sihayko bo zeby robic farbe w domu to najlepiej brac kolor o ton jasniejszy niz chcesz... Ale jesli nie ma problemu i podoba Ci sie efekt to poczekaj do swiat :-) trzymam kciuki zeby z wynikow cos sie okazalo &&&&

Mgielko to odciagaj pokarm, to dobre rozwiazanie. Zawsze bedzie w zapasie w razie czego :-)

A mi sie dzisiaj snilo moje Dziecie z pieknym uzebieniem :D hehe to przez te rozmowy o zabkach na bb :D
A u nas okej :-) musialam juz odlozyc wszystkie ubranka na 56...:/ moje dziecko sie miesci jeszcze ale wyglada jak parowka hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry