reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Agacynda planuję zapytać go na następnej wizycie tj. 23 grudnia. Będziemy mieli wtedy prezent pod choinkę:) A jak się nie da to w sumie nie wiem czy potem będę chciała wiedzieć.Wczoraj dzwonił do nas Ł kuzyn, któremu ma się urodzić dziecko na koniec maja. Będą mieli drugiego chłopca. Więc od razu w człowieku się odzywa takie coś, że też baaaardzo chciałby już wiedzieć:)))
 
reklama
Domik dobrze, że u Ciebie lepiej:)
A Lencia zuch dziewczynka:)

Paulinko ale brzunio!! fajjjjnie:)

U nas byli znajomi ostatnio z synkiem 2,5lat i... dwumiesięczną fasoliną w brzuchu i tak mi się zatęskniło za ciąża hehe... tylko ten poród... uhh..:/

Królewno super, że Lenka tak już wszystko wcina:) Ja tez mam plan bezsłoiczkowy na przyszłość;) teraz przy sobie przetestowałam gotowanie na dwie diety - normalną męża i okrojoną moją więc wprawę już mam haha:D

Anulk@ jak urodzi ma mi dać znać dziewczyny:) ostatnio smsowała, że jeszcze czeka:)

A to mój dzisiejszy nabytek:] ta kupione i przymierzona przez siorę, a potem wyslana do mnie kurierem haha:
Product Detail | H&M PL
 
PAULINKA brzusio cudny!!! napatrzeć się nie mogę :)
SIHAYA mmm będzie z Ciebie bombowa mamuśka. sukienka jest cuuudna!!! mam podobną :p

Lenka śpi więc chwila oddechu dla mnie. po południu za ciasto na pierniczki musze się zabrac a taaaak mi się nie chce...
 
Anulka gratulacje ogromne!!!! Dużo zdrówka dla Was!!!!

Paulinko trzymam kciuki za corcie :) brzusio piękny masz :) pogratuluj Basik i Lalus jak masz z nimi kontakt i jeśli mają chęć to niech się dołączą :)

Mmmm Sihayko piękna sukienka! Sexy mama będziesz ;)

A wgl to gdzie są nowe zdjęcie Nadki i Nelki hmmm?? Dawać je tutaj ;)

Domik super że Lenka tak się cieszy z prezentów :) fajnie że choć na chwilę potrafi się czymś zająć nasz mały rojber ;) a Ty złota kobieta jesteś, kiedy Ty znajdujesz czas żeby szyć i jeszcze pierniczki robić :)

Agacynda miłego pobytu u rodziców :) filmik nagrałas pływania w dużej wannie? :) super że tak ładnie Nelka już śpi i oby tak zostało :)

U nas ok, dziś basen. Sara budzi się w nocy tylko raz na jedzenie i śpi do 8 także się wysypiam :) na Mikolaja dostała zabawki do kąpieli Przyjaciele z wanny FP, taką biedroneczke z grzechotkami która gra i jeździ, dużą piłkę Oball z malutką w środku, coś Ala pociąg grający ze zwierzakami :)
 
Anulko gratuluję synusia i czekam na fotkę:)

Gosiak z Basikiem mam jako taki kontakt na staraczkach, a Laluś podejrzałam na wykresiku, że jest mniej więcej na tym etapie co ja:)

Imię wybraliśmy:)) W związku z tym, że mam przeczucie, że chłopak to dla chłopca. Leon Jakub:))
 
Anulka: gratulacje !

Sihaya: ja dawałam słoiiki do tej pory, bo gotowanie dla takiego malucha jest pracochłonne :p ale teraz Lena je to co my, tylko niedoprawione :p wiec juz ok :)

Agacynda: u mnie migrene wywołują niektóre rzeczy co zjem, dlate4go ich nie jem i od 3 tyogdni głowa nie boli!! :)) a umiesnionego brzucha nie ma haha :p nadal mi odstaje :p ale schudłam już 2 kg i tak co około 2 dni mi ubywa 0,3 kg wiec jest dobrze :p jeszcze ok 1,5 /2kg do celu :p

Lenka ma katarek :( bidulka :(( inhaluje ją solą i mucosolvanem, teraz śpi juz 1,5 godziny.. boje sie ze coś wiecej to jest.. ehhh nie wiadomo czy sie zaraziła od nas czy to od zębów katar.. ale ide z nią po 18 na yżur niech sprawdzi czy coś w płucach nie ma :)
 
reklama
Paulina: jaki już duzy brzuszek :D

gdzie są jakieś foty maluchów??

a tu moja kropka :)
 

Załączniki

  • 1459279_10200408819901757_1533430696_n.jpg
    1459279_10200408819901757_1533430696_n.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 36
Do góry