reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

Hej :) jesteśmy już w domu, jakoś przeżyłam i na rok mam teściów z głowy :-D dzieciaki podróż zniosły super! tylko przez pogodę musieliśmy trochę dłużej zostać bo pogoda do jazdy fatalna była :baffled:
Anulk@ gratulacje!! dzielna mamusia! dużo zdrówka dla Was i wracajcie szybko do nas, czekamy na opowieści i zdjęcie bobaska :-)
Agnieszko gratuluję Antkowego zębiska i życzę zdrówka dla Twojej ferajny! powiedz jak serduszko małego? kiedy macie kontrolę?
domik jak się czujesz?
paulinko ładnie już brzucholek widać! :tak:daj jakąś fotkę w obcisłej bluzce to obstawimy kto w nim mieszka ;-)a dla dziewczynki jakieś imię wybraliście?
Sihaya ja też gotuję małemu sama i wcina chętniej niż słoiczki nie mówiąc już o oszczędnościach :tak: także polecam ;-)
królewno piękna Mikołajka! :-D
agacynda dawaj zdjęcie Anielki :-)
Asitko co u Ciebie?
 
reklama
Pianka u mnie dzieciaki w końcu zdrowe za to ja się rozchorowałam jakiś wirus mnie dopadł, ostatnio taka osłabiona byłam Antoś daje mamie popalić cały czas chce żeby go nosić nie ma mowy zeby sam chwilkę posiedział . A serduszkiem zarazie ok zwężenie się zwiększa co znaczy z serduszko rośnie teraz jedziemy w lutym bo nie wiadomo co z zastawką bo jest za mała zeb dokładnie ją obejrzeć mam nadzieje że będzie ok staram się nie myśleć bo zwariuje

Królewno malutka cudna :)

Dziewczyny a co z Noelle, pogniewała się na nas czy co?
 
Królewno śliczna Lenka:**
Pianko dla dziewczynki kiedyś wymyśliłam Nina Liliana, ale nawet nie wiem czy mi się nadal podoba, bo się nad tym nie zastanawiam... Strasznie silne przeczucie na chłopca mam... Wieczoram Wam fotkę wstawię:))
 
11122013968.jpg11122013969.jpg Pianko takie może być? Chłopczyk czy dziewczynka? Jak dla mnie to bardziej chłopczykowy:)
 

Załączniki

  • 11122013968.jpg
    11122013968.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 26
  • 11122013969.jpg
    11122013969.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 23
Krolewno cudna ta Twoja Lenka:-) nie moge sie nadziwic jaka Ona do Ciebie podobna :-)

Paulinko Leon suuuuper!!! Bardzo mi sie podoba! A dziewczynka Nina tez ladnie ale Liliana zdobyla moje serce :D ja chcialam Nelke na Liliane zamienic ale moj A sie nie zgodzil... A tak ladnie... Lilianaaaaa :))

Pianko super ze wrociliscie :-) no z banki masz faktycznie :-) tyle czasu :p jak Kubulkowi sie spalo nie w swoim lozku? :d byly foszki?

Gosik to obdarowaliscie Sarunie poteznie Mikolajowo heheh :-)) bawi sie zabawkami? :-)

Agniesiu trzymam kciukasy za Antosia :-) a Ty sie kuruj Kobietko.


Loo jaki brzunio cudny Paulinko!! Wg mnie babski :-))
 
Sihayko boska sukienka :-) a to jakas szczegolna okazja na ta kiecke czy tak po prostu? Sexi flexi :-))

No wlasnie ja tez sie zastanawiam co tam z Noelle...

A u nas wlasnie wylaczyli prad. Mialam sie zajac obiadem ale jak tu gotowac jak nic nie widze :| meta straszna. Jeszcze w agregacie nie ma benzyny wiec juz lipa totalna. Pranie stanelo w pralce i suszarce wiec zaleglam z Nela na kanapie i ta bzdzagwa mala przykryla sie kocem i spi :-)
Gosik nie nagrywalam wariacji wannowych, jakos nie pomyslalam :-) ale wczoraj w trojke sie kapalismy i jak tylko Nelke odwracam na brzuszek to od razu zaczyna plywac heheh ala pieskiem :-) hihihi szalona ta moja baba :-) zaluje ze na tym naszym basenie taki syf bo z checia bym ja wziela do wody.

A tutaj moje male ciezkie szczescie :-)) ImageUploadedByForum BabyBoom1386774620.731465.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1386774659.557103.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1386774715.804980.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386774620.731465.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386774620.731465.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 22
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386774659.557103.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386774659.557103.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 22
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1386774715.804980.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1386774715.804980.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 21
paulinko no i masz babo placek - nie wiem- ale chyba dziewczynkowy bardziej :-) chociaż wcześniej wydawało mi się że chłopak u Was będzie, zweryfikujemy z czasem jak podrośnie ;-)
agacynda Jakubek spał spokojnie bo w łóżku obok mamy :rofl2: a Nelutka rozkoszna :-D będzie łobuziara, ma diabełka w oczach :-D;-)
 
reklama
Paulinka piękne imiona i dla synka i dla córci :) mi brzuszek wygląda na dziewczynkowy ;)

Krolewno piekna Lenka :) duzo zdrówka dla Lenki!

Pianko witaj w domku! :) dobrze że przezylas ten wyjazd ;)

Aga duzo zdrowia dla Ciebie, kuruj sie! :) a z serduszkiem na pewno bedzie dobrze wszystko :)

Agacynda kocham Nelke!!!!!!!! Jest boska :)) a zabawki nie tylko my jej kupiliśmy :) bawi się chętnie,a najlepiej jej wychodzi rzucanie nimi :D
 
Do góry