reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sport a ciąża

Ja niestety mam niesamowitego lenia i tak naprawde nie chce mi sie niczego robic... Ale zastanawiam sie nad lekcjami JOGI moge je zaczac po 14 tygodniu... Na nic wiecej nie mam ochoty jedynie na basen...
 
reklama
Oj tak, takie lenie się zdarzają, a jakże!;) Moje doświadczenie z nimi mówi jednak, że wystarczy z nimi zawalczyć przez 10 dni i potem schodzą z pola;) Bo potem już brakuje ruchu, od którego łatwo się uzależnić.

Z bieganiem np. miałam na początku tak, że najtrudniej było mi założyć ciuchy do biegania. Starałam się więc robić to bezmyślnie, nie dywagować, nie wchodzić w dyskusje sama z sobą i swoim leniem, ubrać się, wyjść z domu i... potem już biegło samo;)

A basen jest super!
 
No no dzis zagadalam z tym moim leniem i wyszlam na spacer z synkiem i psiakiem...
Jutro niestety znow do pracy ale oderwe sie od tej sofy bo ciagle chce mi sie spac...
----------------

---------------------------
 
ja tam sportów nie lubię :-p chyba, że chodzi o wyczynowe leżenie na tapczanie:-D:-D:-D
chociaż pływać uwielbiam, ale i tak nie mogę, bo Nikuś nie poczeka na brzegu basenu na mamę;-)
 
Sheeppy to Nikusia ze sobą do basenu, są takie specjalne pampersy do pływania i takie fajne czepki dla dzieci. Nawet w małym baseniku brodząc w wodzie relaksujesz Swoje ciało
 
No to tak jak ja prawie!!! Moj Nikki uwielbia chodzic na basen a szczegolnie do parkow wodnych tam zawsze znajdzie zajecie dla siebie!!!
 
Hej Dziewczyny!
Ja mam pytanie-
Czy którakolwiek z Was miewa bóle podbrzusza podczas marszu? Czy to normalne?
Mój lekarz nie zakazał mi takiego wysiłku.To taki lightowy nordic walking,ale niepokoją mnie takie doznania:(
Co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:
Cattie takie bóle podbrzusza się zdarzają. I dojdą jeszcze do tego bóle krzyża, ale powiedz o tym swojemu lekarzowi, a jak spacerujesz spokojnie to też odczuwasz takie bóle?
 
reklama
Mnie na począdku w poprzedniej ciąży podczas spaceru łapał taki kłujący bul że aż musiałam sie zatrzymywać ale nic sie nie stało. A teraz jak szybko wstaje z łużka to mnie łapie kłujący bul w dole ale z boku też niewiem czemu, zapytaj sie położnej i napisz co powiedziała :)
 
Do góry