reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIA GRUDNIOWEK

reklama
Wioluś kurcze wiem żę jest taki dość niski i czarny nic więcej bo to nie mój znajomy ale on chyba w biurze robi :p

Bartys no szkoda wielka
 
Warszawa

my jak narazie możemy w każdy weekend poza najbliższym (ale to się moze zmienić). Ja proponuję 23 lub 24 września

Paula, Klucha - cieszę się, ze pomysł urodzinkowy Wam się podoba. Mam się widzieć z tą koleżanką od sali to z NIa pogadam. No i czekamy na opinie pozostałych warszawianek!
 
Hej laseczki, widzę że szykuje się spotkanko - ja mam wrzesień zawalony, a zwłaszcza ten weekend 23-24. Bo wyjeżdżamy do Gdańska 21, a 22 mam egzamin na prawko, 23 ślub kumpla w Warszawie, ale nie wiem czy wrócimy, czy zostaniemy w Gdańsku na weekend - wszystko okaże się na miejscu... Więc nie wiem, czy będę mogła być na spotkaniu w owy weekend, jeśli już to dopiero24. Wolałabym szczerze mówiąc ten 9-10. Decydujcie, najwyżej nas nie będzie, ale bardzo bym chciała się z wami zobaczyć.
 
Dla mnie też lepszy byłby weekend 9/10, bo od 16 zaczynam kurs na prawko w soboty i niedziele (10.00-13.00). Ale generalnie dostosuje się do większości, jeśli spotkamy sie po 13.00 ;D
 
Warszawa
(h)anka, rewelacyjny pomysl na zorganizowanie grupowej imprezki z okazji ukonczenia pierwszego roczku naszych dzieci!! My na pewno piszemy sie na cos takiego. Super!!

Co do spotkania we wrzesniu to tym razem jeszcze bardziej postaram sie dotrzec! :) Moze mi jednak za tydzien w weekend cos wypasc (bo juz sa jakies plany), ale to jeszcze nie jest przesadzone... Na wszelki wypadek jednak wolalabym zeby ustalic niedziele, jesli to ma byc w ten kolejny weekend.

Pozdrawiam,
Agnieszka

 
reklama

Na krakowskie jutro nie dam rady bardzo mi z tego powodu smutno....ale naspraszało mi się na jutro tyle gości że nie ma takiej możliwości tak że wymyślcie termin na następne .....to może uda mi się nawet Komarzyce ściągnąć........

Byle nie następny weekend (9-10) :p ::) ::) ::) ::) ;) ;) ;)
 
Do góry