reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania mam kwietniowych

maonka

Mama: 1.4.2010 & 1.2.2013
Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
2 297
Miasto
opolskie
Jak w temacie.
Z racji tego, że ogólny żyje teraz spotkaniem 5 marca u Zielonej zakładam nowy temat. Do spotkania jeszcze 3 tygodnie, a na pewno będziemy często poruszać ten temat.
Jeśli Wam się nie podoba nowy wątek zawsze można go wykasować.

I może zrobimy jakieś podsumowanie. Kto będzie.


Maonka mam nadzieję że sie nie pogniewasz że edytuję Twojego posta ale zrobię w nim listę :)

Czyli
- Maonka
- aniam141
- nata001 plus małżon :)
-isabela :) plus małżon
-kici 69 plus małżon
- anna z familią lub bez
-Aga2010
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Założycielka tematu też się nie wpisała na listę :-)
A więc ja, Monika, melduję, że też będę z sałatką np. brokułową.
 
postaram się być - ale jak na głównym pewnie z małżem - będę musiała mu jakieś zajęcie zorganizować. Co do potraf to albo sałatka, albo ciacho coś co wytrzyma 400km
 
Aniam, knajp to tu chyba kilka sie znajdzie... Czy dobrych, to nie wiem.



Jesli chodzi o to, o ktorej mozecie sie zjezdzac, to dla mnie nie godzina nie stanowi problemu. Konstancja i tak stawia mnie na nogach o 7ej, max. 7:30
 
Zielona - ja to pewnie wykołuje z domu jakoś przed 10tą to pewnIe KOło 11stej bym sie zjawiła bo tak koło 10tej to pora Oli Spania, to sobie pokima w aucie , bo nie lubie dzieciakowi dnia burzyć :)
 
Nie zapominajcie drogie Panie ze Zielona jest na Dukanie :)))
a Wy tu o knajpach)
nie ladnie nie ladnie :);)

edit: byka strzelilam
nieładnie nieładnie
 
Ostatnia edycja:
I my i my i my z małżem :) Co do jedzenia to jeszcze myślę, chyba, że macie jakieś zachcianki ;-p :-)?

My podobnie jak aniam bo moja Antonina tez śpi kolo 10 :)
 
reklama
Do góry