reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie czerwcówek

reklama
Katka lepiej o 12 spoko tylko ktoś jeszcze będzie aby nie było smutno :) i jak najwięcej osób
Bo tak w prawdzie ja będę od Soboty ale teściowa ma imprezę i nie da rady sie wyrwać a w niedziele będzie luz :)
anula co z tobą ?????
 
Dziewczyny ja powinnam byc :) ale dziś Karol obudził się z furczącym nosem;( więc na bieżąco będę dawac Wam znac, eh mam nadzieję, że mu przejdzie ;(
 
Katka lepiej o 12 spoko tylko ktoś jeszcze będzie aby nie było smutno :) i jak najwięcej osób
Bo tak w prawdzie ja będę od Soboty ale teściowa ma imprezę i nie da rady sie wyrwać a w niedziele będzie luz :)
anula co z tobą ?????


Ja myslałam, że będą min. 4 osoby - Anula, Asia, Ty i ja...no zobaczymy jak to wyjdzie - pewnie do końca sytuacja będzie się klarować.
 
jak bym się zgubiła to dam znać którejś na tel dam znać nr z fb ja będę z dwoma chłopaczkami jednym małym z drugim większym męża nie biorę
 
[h=5]Restauracja Champion

Tu się spotkamy Menu na stronce. Miejsca sporo na wózki a i na spacerek jest gdzie iść
Pan powiedział, że będzie to jako impreza zorganizowana z menu do dogadania.
Także proszę piszcie, kto będzie i jaki termin mu pasuje (+ilość osób)

Pytałyśmy wstępnie o 17/10 (wolne) i o 18/10 (zajęte) ale może być też 21/10 - rzucajcie swoje propozycje i DO ZOBACZENIA

[/h]
 
Ja z kolei zarezerwowałam lokal Relaks w Jędrzejowie, ul. Parkowa 2. Będziemy miały do dyspozycji kawiarnię, bo na tej dużej sali po południu będzie impreza z okazji Dnia Nauczyciela. Termin: 11 października (piątek) ok. 11.00.

Dziewczyny chętne na spotkanie, napiszcie proszę, co chcecie, żeby tam było oprócz oczywiście kawy, herbaty i ciast :) Muszę jutro zadzwonić i wstępnie powiedzieć. Będziemy chciały jakiś obiadek, czy tylko sałatki i zimna płyta?

Czekam Kochane na odpowiedź i liczę, że będzie nas jak najwięcej :tak:
 
Bona myśle że bedziemy w porze obiadowej to obiadek jak najbardziej :tak: niech sie dziewczyny wypowiedzą ja jestem za obiadem
a i kto moze tam przybyć niech napisze ile osób bierze ze soba ja wezme starszaka bo bym musiała szybko wracać żeby na 15 być w domu jak wróci ze szkoły a tak to go zwolnię z lekcji ;-)także będziemy we dwoje bo Daria to obiadek ma swój ;-)
 
reklama
Do góry