reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja chcąc nie chcąc też swojego buca:-D zabieram bo sama nie dam rady się zataszczyć na miejsce! mój jakoś się zaklimatyzuje (szczególnie jak trafi się mu jakiś inny informatyk programista:) więc o niego się nie martwię. już sie nie mogę doczekać wyjazdu bo od czasu porodu nie wiem co to znaczy "wyjechać gdzieś poza miasto w celach rekreacyjnych":wściekła/y: .
skarbonka już dzisiaj nakarmiona:tak: . tak więc nie pozostało mi nic jak tylko skreslać dni w kalendarzu...
 
reklama
mój mąż ma lat 26 stary koń hhehe:-) sam się juz uważa za dziadka chociaż czasem jak stęka że tu go boli czy tam to mysle że może faktycznie nim jest...
wiecie jak będziemy zbierać codziennie do tych naszych skarbonek kasiorke to my ładnie będziemy bogate w lipcu:-D
 
no dziewczyny ja też muszę swojego zabrac, od biedy będzie sam kiczował w pokoju lub na mieście, wcale nie musi ze mną łazić a on już sobie czas zorganizuje, lubi bardzo zwiedzać. mam do Krakowa prawie 300km więc sama z Lilą nie dam rady /oczywiście autem bo na pociągi i PKSy mam uczulenie.../prowadzić i się nią zajmować...
ciekawe tylko czy nie zbankrutuję do lata bo pieniążków coraz mniej a potrzeby coraz większe.:zawstydzona/y:
 
Kasia moj maz jest po informatyce na AGH i pracuje w swoim zawodzie ;-)


Zabierzcie swoich facetow. Trzeba policzyc ile noclegow potrzeba bedzie...czy sie zmiescicie u DAISY ? ;-)
 
Ja odpadam u Daisy więc moge odstąpić jeden pokój:-D a męża i tak musze wziąść bo prawka nie mam a autobusem to napewno nie pojade:baffled:
wiecie to dobry pomysł żeby dzieciaki zostawić facetom niech sie pójdą pobawić do piaskownicy albo do zoo a my na małe party z pifkiem:-D
 
Wchodze rano na forum dzis - a tu taaaki fajny nowy watek- musiałam przesledzic całe 3 str:-D j atez jestem z aKrakowem:-) :-) :-) i z alipcem- by cieplutko było:tak: a dziciaki juz ok 8-9 m-cy beda miec:szok: ...tez zbieramy pieniazki-haha...tez bym mezulka zabrała- bo autkiem bysmy przyjechali- tez mam ok 300 km...ale z noclegiem to sie zastanowie- bo ja pochodze- 100 km od K-kowa- wiec moze bysmy babcie odwiedzili przy okazji....
 
ciekawe czy do tego czasu przestanę karmić piersią cobym tego piwka krakowskiego mogła zasmakować a nie tylko umoczyć dziubek...:eek::tak:
 
piwka powiaacie kolezanko aniu? tez bym chciala.... a chlopaki nasze chyba dadza sobie rade z takim babincem my sie juz troche pozanlysmy wiemy jaki ktora ma temperament a oni biedni zagubieni.... hihihihihi zemsta Ptysiek sam mnie namawial zebym w ciazy jakies forum sobie zapoznala bedzie mi razniej....:-) :tak:
 
a mój Paweł to mówi że jestem uzależniona od tego forum.he, he...wiem że ma rację bo jak nie zajrzę chociaż raz na dzień to jestem chora...tak mi tu z wami fajnie:-)
 
reklama
No to zapowiada się całkiem niezła imprezka :laugh2: :laugh2: :laugh2: .Ech,mój Jacuś to najchętniej rozprawia o piłce nożnej,więc jak się znajdzie wśród Waszych menów jakiś kibic,to będzie dla Jacka super ;-) .
My to na pewno autkiem pojedziemy.
A dzieciaczki będą już całkiem duże,więc pewnie będą się razem fajnie bawić :-) .Ojej,tak sobie właśnie pomyślałam - wyobraźcie sobie jak te nasze maleństwa zaczną płakać na trzy,cztery...:eek: Jeju,mam nadzieję,że humorki będą im dopisywać...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry