reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?

• Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Patija

Mamusia Krecika i Lusi
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Rozwiązania
0
Myślę że przydałby sie taki wątek na którym mogłybysmy pisać swoje pomysły, propozycje i plany:tak: A więc zapraszam do dyskusji na temat naszego spotkania:happy: Jak juz pisałam mi najbardziej pasowała by Łódź i wrocław, ale chętnie zwiedziłabym tez inne miasta:-D Obym tylko się nie zgubiła.:baffled: :-pZ tego co kiedyś czytałam , forumowiczki często oranizują spotkania na jakis imprezach dla dzieci np. Może któraś z was ma jakieś propozycje? o czymś ciekawym słyszała? Aha dołączam taką małą mapke na której zamieściłam miasta w których mieszkamy, niestety nie wszystkich Listopadówek bo albo mieszkają za granicą albo niewiem gdzie. Jeśli ktoś jeszcze chce byc zaznaczony lub mam cos poprawić, zmienić to dajcie znać:tak: Z tego co widze to południe opanowane przez listopadówki:-D A i jeszcze jedno, w ankiecie można zaznaczyc więcej niz jedno miasto.

reklama

aniii

aaaaa Kotki dwa...
Rozwiązania
0
Patija ja jestem z Żyrardowa /44 km od Wawy/ za Pruszkowem i Grodziskiem maz. mi pasuje Warszawka ale Kraków uwielbiam i chętnie bym tam pojechała, tylko byście mi musiały dać namiary na jakiś nocleg...

kasiajanosz

Zaangażowana w BB
Miasto
ruda śląska
Rozwiązania
0
ja też Kraków popieram. Cudowne miasto:tak: . noclegi to raczej nie problem będzie, bo hoteli/ moteli i takich tam jest mnóstwo. problemem może jednak być znalezienie takiego w rozsądnej cenie i z odp. warunkami dla maluszków. ale tak poza tym to kraków jak najbardziej.
na inne miasta też jestem otwarta:tak: .

Lucyann

Mama listopad 2006, 2008
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
No to Megusek masz komplet... co Ty na to nasz metorze?
Patjia zrobilas nieszla robote... ale kiedy? w marcu? przed zakonczeniem sie maciezynskiego....

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ojej :-) Gdzie ja Was zmieszcze na 35 m2? hehhe

Sprobuje poszukac Wam jakiegos noclegu moze?

potworek.pl

Potworkowa Mama :)
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
No,widzę,że Kraków rulessssss ;-)
Megusek, fajnie by było gdyby już co nieco było ustalone i gdybyś wtedy rozejrzała się za noclegiem.Bo faktycznie na 35 m2 to raczej nas nie pomieścisz :-D chociaż jakby dobrze nas pościskać,pougniatać,to kto wie :-D ;-) :laugh2:

reklama

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No wiec tak. Proponuje wiosne albo lato zebysmy mogly z dziecmi pobyc na swiezym powietrzu. Najlepiej sobota zebyscie spokojnie dojechaly. Z sob na ndz nocleg.
Poniewaz mnie nocleg nie dotyczy ustalcie przedzial cenowy w jakim mam szukac (Patija chyba znow ankieta)
Trzeba oprocz noclegu w jednym miejscu zorganiozwac sale gdzie sie zmiescimy z dziecmi i gdzie beda mogly karmice piersia pokarmic w ustronnym miejscu. Pozatym naturalnie wyzywienie.
Załatwić transport jezeli bedzie potrzebny do miejsca noclegu (gdyby ktos przyjech PKP itp)
To jest sprawdzone, ale to tylko propozycja:
Hotel DAISY Kraków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
onanana Spotkanie Listopadówek!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 10
aniaslu 7.04 spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Zadaj pytanie Archiwum BB spotkań ze specjalistami 13
aniaslu 3 kwietnia spotkanie z fizjoterapeutą i osteopatą. Zadaj pytanie Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
aniaslu Wirtualne spotkanie z położną i doradczynią laktacyjną. Zadaj pytanie Potrzebuję porady 10
T Mamuśki z Torunia Toruń 4
mojeboje Spotkanie w Ustce Dzieci urodzone w grudniu 2016 1
Antiope Spotkanie w Krakowie Dzieci urodzone w grudniu 2016 79
Bar Bra Spotkanie :) Dzieci urodzone w marcu 2016 79
bbakania DĘBICA zaprasza na spotkanie ze zdrowymi SOKAMI i nowinkami kosmetycznymi :) Mamy z różnych miejscowości 0
asinka85 Spotkanie czerwcówek 2014 - ANKIETA!! Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1
Kurczaczek_k Spotkanie majówek w Warszawie ;-) Dzieci urodzone w maju 2014 26
N Spotkanie w Rybniku :) Dzieci urodzone w marcu 2014 6
Ewula_m Spotkanie w Szczecinie :) Dzieci urodzone w marcu 2014 21
A Spotkanie czerwcówek Dzieci urodzone w czerwcu 2013 179
A Szukam Mam z Tegelen albo z Kaldenkirchen na spotkanie z dziecmi, na kawke i gadulki Mamy z Holandii 1
E Rodzinne spotkanie z Tuwimem dla najmłodszych :) Ogłoszenia - Łódź 0
E Muzyczne spotkanie z Nutką Ogłoszenia - Łódź 1
N Świadoma Mama intymnie – bezpłatne spotkanie w Szczecinie! (25.04.2013) Ogłoszenia Szczecin 0
gosienkag76 Ogólnopolskie spotkanie Kwietniówek 2010 Dzieci urodzone w kwietniu 2010 70
J Miejsce na spotkanie Mam z dziećmi Ogłoszenia - Kraków 0
kate_less Spotkanie grudniówek 2013 :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 19
Agnieszka_72 Spotkanie Sierpniówek w Warszawie Dzieci urodzone w sierpniu 2012 96
maxwell80 Spotkanie mamusiek ze Śląska Dzieci urodzone w grudniu 2011 157
Violett Spotkanie Warszawianek :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 240
R spotkanie z logopedą 30.05 w klubokawiarni "Różowe Okulary" godz.17.30 Ogłoszenia - Łódź 1
E Klub Świadomych Mam, spotkanie z dentystką Ogłoszenia - Łódź 0
E Rodzinne Warsztaty ! Spotkanie z logopedką na KŚM ! Warsztat plastyczny na dzień Mamy Ogłoszenia - Łódź 0
katjusza77 Spotkanie Sierpniówek w Krakowie Dzieci urodzone w sierpniu 2012 332
E Obalamy mit Matki Polki, zapraszamy na spotkanie dla Mam Ogłoszenia - Łódź 1
E Spotkanie z Agnieszką Stein - Przyjrzyj się z bliska sobie i swojemu dziecku Ogłoszenia - Łódź 0
A Klub Kangura zaprasza na bezpłatne spotkanie z doulą oraz film "Narodziny jakie znamy Częstochowa 0
ookatkaoo1993 Spotkanie? Archiwum mam styczniowych'11 1
E Klub Mam zaprasza na spotkanie z doświadczoną Doulą Ogłoszenia - Łódź 0
E Klub Mam spotkanie Ogłoszenia - Łódź 0
N Zapraszamy na spotkanie z Reni Jusis i Magdą Targosz Ogłoszenia Bydgoszcz 0
mama2006 Spotkanie lutowych mam ;) Dzieci urodzone w lutym 2012 114
konwalianka Warszawskie spotkanie Dzieci urodzone w lipcu 2011 20
forever_young spotkanie czerwcówek 2012 Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1555
L4dY-bIrd Wrocław Spotkanie z Doulą -15 sierpnia (cykl bezpłatnych spotkań dla mam) Ogłoszenia - Wrocław 1
L4dY-bIrd Spotkanie z Doulą - Wrocław 15 sierpnia (Cykl bezpłatnych spotkań dla przyszłych Mam) Ogłoszenia - Wrocław 0
futrzakowa Spotkanie mam - TROJMIASTO Archiwum mam marcowych'11 50
B spotkanie Aktywnych Mam w Olsztynie Mazury 3
sylvanas Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów Dzieci urodzone w lutym 2011 60
Antha KROSNO - spotkanie MAM Mamy z różnych miejscowości 39
B GoMama - spotkanie dla mam w Cotton Mill Łódź 5
P GoMama - spotkanie dla mam w KredKafe Warszawa 21
B GoMama - spotkanie dla mam w Restauracji BabyCafe.pl Trójmiasto 16
B GoMama - spotkanie dla mam w Morelovie Wrocław 39
Antha KROSNO - Spotkanie MAM Rzeszów 50
M Diagnostyka dla Twojej ciąży - ciekawe spotkanie Ogłoszenia - Lublin 2