reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Patija

Mamusia Krecika i Lusi
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2006
Postów
527
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Myślę że przydałby sie taki wątek na którym mogłybysmy pisać swoje pomysły, propozycje i plany:tak: A więc zapraszam do dyskusji na temat naszego spotkania:happy: Jak juz pisałam mi najbardziej pasowała by Łódź i wrocław, ale chętnie zwiedziłabym tez inne miasta:-D Obym tylko się nie zgubiła.:baffled: :-pZ tego co kiedyś czytałam , forumowiczki często oranizują spotkania na jakis imprezach dla dzieci np. Może któraś z was ma jakieś propozycje? o czymś ciekawym słyszała? Aha dołączam taką małą mapke na której zamieściłam miasta w których mieszkamy, niestety nie wszystkich Listopadówek bo albo mieszkają za granicą albo niewiem gdzie. Jeśli ktoś jeszcze chce byc zaznaczony lub mam cos poprawić, zmienić to dajcie znać:tak: Z tego co widze to południe opanowane przez listopadówki:-D A i jeszcze jedno, w ankiecie można zaznaczyc więcej niz jedno miasto.
 
reklama
Patija ja jestem z Żyrardowa /44 km od Wawy/ za Pruszkowem i Grodziskiem maz. mi pasuje Warszawka ale Kraków uwielbiam i chętnie bym tam pojechała, tylko byście mi musiały dać namiary na jakiś nocleg...
 
ja też Kraków popieram. Cudowne miasto:tak: . noclegi to raczej nie problem będzie, bo hoteli/ moteli i takich tam jest mnóstwo. problemem może jednak być znalezienie takiego w rozsądnej cenie i z odp. warunkami dla maluszków. ale tak poza tym to kraków jak najbardziej.
na inne miasta też jestem otwarta:tak: .
 
No to Megusek masz komplet... co Ty na to nasz metorze?
Patjia zrobilas nieszla robote... ale kiedy? w marcu? przed zakonczeniem sie maciezynskiego....
 
Ojej :-) Gdzie ja Was zmieszcze na 35 m2? hehhe

Sprobuje poszukac Wam jakiegos noclegu moze?
 
No,widzę,że Kraków rulessssss ;-)
Megusek, fajnie by było gdyby już co nieco było ustalone i gdybyś wtedy rozejrzała się za noclegiem.Bo faktycznie na 35 m2 to raczej nas nie pomieścisz :-D chociaż jakby dobrze nas pościskać,pougniatać,to kto wie :-D ;-) :laugh2:
 
reklama
No wiec tak. Proponuje wiosne albo lato zebysmy mogly z dziecmi pobyc na swiezym powietrzu. Najlepiej sobota zebyscie spokojnie dojechaly. Z sob na ndz nocleg.
Poniewaz mnie nocleg nie dotyczy ustalcie przedzial cenowy w jakim mam szukac (Patija chyba znow ankieta)
Trzeba oprocz noclegu w jednym miejscu zorganiozwac sale gdzie sie zmiescimy z dziecmi i gdzie beda mogly karmice piersia pokarmic w ustronnym miejscu. Pozatym naturalnie wyzywienie.
Załatwić transport jezeli bedzie potrzebny do miejsca noclegu (gdyby ktos przyjech PKP itp)
To jest sprawdzone, ale to tylko propozycja:
Hotel DAISY Kraków
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry