reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek!!!

onanana

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2011
Postów
2 458
Dziewczyny zakładam ten temat też tu. Nie wszystkie korzystają z FB a chciałabym żeby żadna z Mam nie poczuła się ominięta.

Jakie są Wasze propozycje co do spotkania???

Ja proponuję żeby zrobić to w jakiś wakacyjny weekend: piątek-sobota-niedziela gdzieś pośrodku tak żeby np. Ponko (kochana przepraszam że tak Ciebie na tapetę ale Ty jedyna tam na górze nam mieszkasz...) z Gdańska miała tyle samo do pokonania co dziewczyny np ze Śląska czy Małopolski.

Mam nadzieję Dziewczyny że dojdziemy do jakiegoś porozumienia bo bardzo ale to bardzo chciałabym Was w końcu zobaczyć i wyściskać!!

Poza tym, myślę że to może ożywić nasze forum, dać nam nowe życie hehe
 
reklama
Widzę że żadna nie ma ochoty tu pisać... Trudno. informacja dla dziewczyn nie korzystających z FB. proponowany termin 21-23 czerwiec, miejsce: Kazimierz Dolny. jak zbierzemy listę kto chętny będziemy szukać konkretnie noclegu.
 
onanana-ja śledzę temat ale się nie wypowiadam bo nie wiedziałam jakie propozycje padły, wiedziałam właśnie tylko to co mi mówiłaś przez tel i widzę, że na tym stanęło. Ja powiem szczerze, że nie wiem czy będę, muszę pogadać z moim.Mysłałam też, że może trochę później to będzie. Przeprowadzamy się w tym maju i sporo kasy poszło na meble, musieliśmy kupić wszystko łącznie z pralką i lodówką bo tutaj mieliśmy wszystko właściciela. Muszę to przemyśleć:-)
Dziękuję za informacje, bez Ciebie nic bym nie wiedziała:tak:

A tak w ogóle ile dziewczyn jest chętnych??
 
Ostatnia edycja:
A ja napiszę, jeszcze raz to co na fb ... Ja jestem chętna na 22 czerwca.Będziemy akurat w PL i to właśnie z Wawy 21 wyjeżdżamy w okolice Kazimierza/Nałęczowa. Tak jak pisalam bez noclegu bo mamy imprezę rodzinną właśnie 22 wieczorem.
Gdybyście szukały miejsca to mam nadzieję że ja jako nie nocująca w pensjonacie itp. bedę mogła tam poprzebywać trochę czasu z Wami!
 
kurcze ja tak bardzo bym chciała się spotkac, jeśli chodzi o mój czas wolny to nie jest problem, ale sam czerwiec to finansowo nie wyrobie 01.06 urodziny męża plus dzień dziecka, a to prezenty dla dzieciaków, tydzień później chrzesniaka urodziny, dodatkowo OC, samo paliwo mnie zeżre prawie 1100 km w dwie strony.mąż mówi jedź sama, ja mu na to że sama w taką podróż nie pojadę a pociągiem nie będe się tłuc z dzieckiem, a on sama nie możesz ja że nie bo tu chodzi żeby bobiki jeszcze przyjechały.
 
Ja to zastanawiam się czy ktoś w ogóle przyjedzie...Przeważnie jest tak, że niby tyle chętnych ale jak przyjdzie co do czego to ludzie się wykruszają.Szkoda, że żadna nie napisała ile jest chętnych. I dziwi mnie ta lokalizacja bo prawda jest taka, że to jest daleko i tak jak pisze Aneczka dla niektórych(większości) sporo kilometrów do przejechania.
 
filipkowa mama - żadna lokalizacja nigdy nie będzie idealna, zawsze komuś będzie nie pasować. Dla mnie to jest 400 km, ale na chwilę obecną jedziemy. Sam fakt, że to piękne miejsce na pewno też zaważył na wyborze Kazimierza Dolnego.

Na chwilę obecną zadeklarowało się 15 mam, z czego 9 razem z mężami, no i te dziewczyny, które mają więcej dzieci - również z pozostałymi dzieciakami.
 
Dziewczyny, jak wiecie ani na fb ani tu nie zagladam z wiadomych przeczyn, ja jak najbardziej chcialabym sie spotkac, ale po prostu nie wiem jak bedzie z mama. Ale gdby cos to ja i Pola, raczej bez meza
 
Dziewczyny, ja nie zauważyłam jednej dośc istotnej sprawy - w czerwcu mam sesję egzaminacyjną. Jeśli chodzi o podany termin to raczej powinno być bez problemów (to, czego w 100% nie mogę przełożyć już wiem i nie jest w tym terminie ale w razie zmiany daty mogę być mniej elastyczna.
 
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry