reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie W Krakowie 07.07.07!!!!

Wam wszystkim niczego nie brakuje :tak:;-)

Rzeczywiscie - musieliscie wygladać jak rodzice trojaczków :happy2:
 
reklama
po wielu trudach i mękach stworzyłam ten nieszczęsny album. Megusek ma mnie pewnie dość i już nigdy mi nie pomoże;-):tak:. męczyłam ją przestrasznie. nie wiem skąd ona to wszystko wie i z tego co zauważyłam Inna też...podziwiam waszą wiedzę baaaaardzo i każdego kto umie taki album stworzyć...
Picasa Web Albums - Anna - Spotkanie for...
 
Wow! Swietny album! Nie sluchajcie jej...jest bardzo pojetna!!! Ja kapalam i karmilam Kube a ona w tym czasie trzasnela taaaaki super album!!! :-) :-) :-)....teraz to dopiero pewnei Wam zal ze Was tam nie bylo :p:tak::rofl2:
 
Aniu, teraz to mi dopiero tzw. gula rozhuśtałaś :wściekła/y::wściekła/y:.Tak mi żal że nie byliśmy :-:)-:)-(.Ale następnego nie odpuszczę, choćby nie wiem co_Oliwka już ma zakaz chorowania na najbliższe kilkanaście lat.Samochód dostanie zakaz psucia się. ;-).

Aniu, a jak z Waszymi planami wakacyjnymi ?? Rewal lub okolice czy coś innego??
 
Super album! Naprawdę żałuję, że nie mogłam być :-( Może następnym razem zorganizujemy spotkanie gdzieś na północy Polski dla odmiany ;-) Ja pewnie będę mogła przyjachać za jakieś 25 lat jak skończymy spłacać kredyt :confused2:
 
Inna jeśli chodzi o wyjazd nad morze to my dopiero będziemy wiedzieć jak wyjedziemy. bo jak już pisałam wcześniej jedziemy w ciemno i chcemy znaleźć kwaterę w miarę na naszą kieszeń a z tym trochę trudno...bo wy to trochę drogo macie jak dla mnie:-(. tak więc ja Ci napiszę jak już będziemy na miejscu. a jeszcze pomyślałam że nawet jak byśmy gdzieś tam byli dalej a by była nieładna pogoda to można na jeden dzień wyruszyć na wycieczkę i spotkać się np. gdzieś po drodze...co ty na to? ale tak jak pisałam wcześniej to wszystko wyjdzie w praniu. szczerze mówiąc bardzo bym się chciała z Tobą spotkać...my wyjeżdżamy ok 25.07 na jakiś tydzień, półtora. a wy?
 
My 29 lipca wyjeżdżamy na 2 tygodnie.My na pewno będziemy kursować, do Mielna mamy jechać, do Świnoujścia, do Międzyzdrojów (czy Miedzyzdroi????).Mam nadzieję że nam się uda spotkać :tak:.Zatem będę czekać na wiadomość jak już wyjedziecie, a wtedy dogadamy sie co do spotkania :-):-):-)
 
Mi też strasznie żal ze nie mogłam byc na spotkaniu, tym bardziej ze było w Krakowie i jeszcze tym bardziej ze pewnie jeszcze długo się nie spotkam z wami, bo zamierzamy z męzusiem ruszyc w świat, heh. Ale mama nadzieje ze bedziemy tu sobie długo na tym forum pisać i bedzie jeszcze wiele spotkań i na któres się załapie:tak:A zdjęcia suuuuperrrr........:-)
 
Na a co ja mam powiedziec. Zaplanowałam w Krakowie dłuższy pobyt, bo az 4 dni i co? Wrrrr. Nie mówiąc już, że zaliczka za noclegi poszła się bujać. Co zrobić.
 
reklama
Cynamonka, my wprawdzie mieliśmy jechać tylko na spotkanie, czyli jeden nocleg, ale wpłaciliśmy całość !! I 140 zł pooooszłoooo :angry:.Pisałam maila do tego hotelu czy da sie coś z tym zrobić, ale odpowiedzi nie dostałam żadnej :no:.
 
Do góry