reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Spóźnia mi się okres

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Od wtorku zaczął mi się robić trądzik na twarz, najwiecej na brodzie. Od środy mam tkliwe piersi. Wczoraj bulgotała mi cały dzień w brzuchu i mam uczucie mokrości w pochwie też widzę że mam przezroczysta wodę. Lekarz w zeszły piątek wyklucza ciąże która mogłaby mieć 13 tygodni, mam nawet zdjęcia ze nic nie mam na usg. Mam tez kreskę negre. Miałyście tak? Bardzo się martwię tym brakiem okresem

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
A ile spóźnia się okres ?? Lekarz nie powiedział dlaczego Ci się może spóźniac? A może to Twoja głowa blokuje ? Za bardzo się nakrecasz i tak się dzieje ?

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A ile spóźnia się okres ?? Lekarz nie powiedział dlaczego Ci się może spóźniac? A może to Twoja głowa blokuje ? Za bardzo się nakrecasz i tak się dzieje ?
Lekarz twierdzi że kreska jest z złego odżywiania. A okres jeszcze mi się nie spóźniał jak byłam u lekarza. Pani doktor powiedziała ze mam czekać na miesiączkę i wziąć Belare w celu uregulowania miesiączek.

Co do psychiki po wydarzeniu które było dla mnie traumatyczne mam jestem teraz bardzo wrażliwa na zmiany i brak okresu i dodatkowo stałam się też bardzo nerwowa, bo się boje

Ostatnia edycja:

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
13 tygodni?????????????????
Jeśli ewentualnie byłabym w ciąży to w 14 tygodniu a jak byłam u ginekologa to w 13, ale pani zrobiła mi usg do odbytu ponieważ nie mogła dopochwowo po przez ból i stwierdziła że jest czysto po za PCOS. Wykluczyła każdego rodzaju ciąże

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeśli ewentualnie byłabym w ciąży to w 14 tygodniu a jak byłam u ginekologa to w 13, ale pani zrobiła mi usg do odbytu ponieważ nie mogła dopochwowo po przez ból i stwierdziła że jest czysto po za PCOS. Wykluczyła każdego rodzaju ciąże
Przez odbyt ginekololog nie robi usg.............:D

reklama

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
może najrozsądniej byłoby jednak zrobić bete czy faktycznie tej ciąży nie ma
Beta z krwi to mi od 3 miesięcy wychodzi niska, ujemna, ale tym badaniem się nie sugeruje bo ono jest niedokładne. Moje wartość bety zrobione w 2 laboratoriach
<O,5 ul lub <0,100 ml
W tym pierwszy mogłam pomylić jednostki

Ostatnia edycja:
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry