reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniony okres

Eweliiinaaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2021
Postów
23
Witam, mam takie pytanie. Mialam owulacje potwierdzoną w 23 dniu cyklu. Dzis 35 dzien i dalej nie mam miesiaczki. Boli mnie podbrzusze i dol plecow. Wczoraj rano i dzis przy sprawdzaniu szyjki mialam jasno rozowy sluz. Pozniej znowu, wodnisty jak plodny... Zrobilam test owulacyjny bo podobno wykrywa ciąże ale jest negatywny. Czy w takim razie jeszcze sa szanse na ciaze? Czy test owulacyjny zawsze wychodzi pozytywny w ciazy?
 
reklama
Witam, mam takie pytanie. Mialam owulacje potwierdzoną w 23 dniu cyklu. Dzis 35 dzien i dalej nie mam miesiaczki. Boli mnie podbrzusze i dol plecow. Wczoraj rano i dzis przy sprawdzaniu szyjki mialam jasno rozowy sluz. Pozniej znowu, wodnisty jak plodny... Zrobilam test owulacyjny bo podobno wykrywa ciąże ale jest negatywny. Czy w takim razie jeszcze sa szanse na ciaze? Czy test owulacyjny zawsze wychodzi pozytywny w ciazy?
Test owulacyjny jak nazwa mówi służy do prawdopodobnego wystąpienia owulacji. Ciążę wykrywa się testami ciążowymi. Jeśli @ się spóźnia polecam jednak test ciążowy
 
Ah taki pech ze auto jest u mechanika a u nas na wsi nie ma nawet apteki. Dlatego ten owulacyjny. Oczywiście przeczytalam caly internet ze wychodza te owulacyjne pozytywne a moj totalnie negatyw. Wiec moje nadzieje znowu bardzo zmalaly
 
Ah taki pech ze auto jest u mechanika a u nas na wsi nie ma nawet apteki. Dlatego ten owulacyjny. Oczywiście przeczytalam caly internet ze wychodza te owulacyjne pozytywne a moj totalnie negatyw. Wiec moje nadzieje znowu bardzo zmalaly
W internecie można różne rzeczy wyczytać i nie we wszystkie trzeba wierzyć. 🙂
 
No tak. Racja. Dziwi mnie tez ten śluz przezroczysty jak w dni plodne. I te dwa dni rano podbarwiony ale tylko jednorazowo. Tylko rano. Myślalam wczoraj ze bedzie okres ale nie. Dzis to samo.
 
reklama
Do góry