reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa umorzona chce ja wznowić -prosze pilnie o pomoc

Dołączył(a)
6 Luty 2013
Postów
2
Witam, w pażdzierniku wniosłam sprawe o odebraniepraw rodzicielskich ojcu dziecka, nie interesowal sie o mnie w ciazy i połogu oraz z powodu jego alkoholizmu, jednak przed Bozym Narodzeniem uprosił mnie obiecując poprawe, dzien przed Wigilia pisałam o umorzenie. Sielanka trwała tydzień, jego poprawa nie nastapiła, pogorszyły sie znów relacje, ojciec dziecka jest agresywny wobec mnie dzieckiem sie nie interesuje.Oszukal mnie. Chcę anulowac swoją prośbę o umorzenie. Jak zatytuować pismo do sądu?Dodam że dziś dowiedziałam sie tel, że 14 dni temu Sad umorzył sprawę wniesinona w pażdzierniku.
Bardzo prosze o pomoc :-(
 
reklama
jeżeli sprawa została już umorzona trzeba po prostu wnieść nową sprawę (dołączając jak największą ilość dowodów),czyli tytułuje ją pani tak jak tę poprzednią (można nadmienić iż wcześniejszą sprawę pani umorzyła ze względu na obietnicę poprawy, która jednak nie nastąpiła)
 
dziękuję, czytałam, ze można wnieść o Wznowienie postępowania? dzis mija 14 dzien, pisma o umorzeniu mi nie doręczono
 
Do góry