reklama

sprawdz wiek swojego serca!

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez tliszka, 15 Październik 2007.

1. tliszka

tliszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc, znalazlam na stronie pokochajswojeserce.pl fajny kalkulator. mozna dzieki niemu sprawdzic, czy dobrze dbamy o serduszko - czy wiek serca nie odbiega od naszego? :-) mi wyszlo, ze mam troche starsze niestety, ale to chyba dlatego, ze popalam.

2. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moje serducho jest starsze ode mnie o 6 lat prawie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

3. reklama
  4. tliszka

tliszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    patrycja lo jej :szok::szok::szok: ale mojemu partnerowi wyszlo, ze jest starsze o 10 lat!!!!!! zdecydowanie za malo dbamy o swoje serducha, i zaczynamy cos dzialac dopiero jak cos sie zaczyna dziac niedobrego :-( a warto chyba zaczac dzialac juz od dzis, zmieniajac troche diete, zaczynajac sie wiecej ruszac, i zdecydowanie nigdy nie palic!!

5. Flexy

Flexy Czerwcowa mama 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje serduszko jest młodsze ode mnie o rok :-)

6. ania_zywa

ania_zywa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale fajna stronka:tak:. Mi wyszło, że moje serduszko ma dokładnie tyle lat co ja, czyli 22;-):-).

7. soida

soida Klub grudniówek'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    rzeczywiscie fajna strona :) moje serce calkiem w normie, choc nie moge sie doczekac az zrobie ten tescik mojemu i niektorym znajomym. bo chyba nie wszyscy dbaja o serca tak jak trzeba :-(

8. aniaj83

aniaj83 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie wyszłedł wiek serce mniejszy niż mój wiek,mam 24 lata a serce według stronki 23:szok:

9. Aga1983

Aga1983 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje serduszko też jest młodsze. Ja też mam 24 lata a ono 23:-)

10. reklama
  11. czarna551

czarna551 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi wyszło o 7 lat starsze serce:szok::szok::szok::szok:

12. kora10

kora10 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    HURA myślałam że jest ze mną gorzej a tu niespodzianka moje serce jest młodsze o rok (zawsze to coś) polecam tą stronkę .Muszę obliczyć jeszcze serducho meża jemu na pewno przyda się dietka

Poleć forum