reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

sprawdz wiek swojego serca!

Rozwiązania
0
czesc, znalazlam na stronie pokochajswojeserce.pl fajny kalkulator. mozna dzieki niemu sprawdzic, czy dobrze dbamy o serduszko - czy wiek serca nie odbiega od naszego? :-) mi wyszlo, ze mam troche starsze niestety, ale to chyba dlatego, ze popalam.

reklama
Rozwiązania
0
patrycja lo jej :szok::szok::szok: ale mojemu partnerowi wyszlo, ze jest starsze o 10 lat!!!!!! zdecydowanie za malo dbamy o swoje serducha, i zaczynamy cos dzialac dopiero jak cos sie zaczyna dziac niedobrego :-( a warto chyba zaczac dzialac juz od dzis, zmieniajac troche diete, zaczynajac sie wiecej ruszac, i zdecydowanie nigdy nie palic!!

A

ania_zywa

Gość
Ale fajna stronka:tak:. Mi wyszło, że moje serduszko ma dokładnie tyle lat co ja, czyli 22;-):-).

soida

Klub grudniówek'07
Rozwiązania
0
rzeczywiscie fajna strona :) moje serce calkiem w normie, choc nie moge sie doczekac az zrobie ten tescik mojemu i niektorym znajomym. bo chyba nie wszyscy dbaja o serca tak jak trzeba :-(

aniaj83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mnie wyszłedł wiek serce mniejszy niż mój wiek,mam 24 lata a serce według stronki 23:szok:

reklama

kora10

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
HURA myślałam że jest ze mną gorzej a tu niespodzianka moje serce jest młodsze o rok (zawsze to coś) polecam tą stronkę .Muszę obliczyć jeszcze serducho meża jemu na pewno przyda się dietka

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Potrzebuję porady 16
Paula_93 Potrzebuję porady 6
agugucha Zdrowie 20
hogata Diety, diety 10

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry