reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy organizacyjne forum

reklama
Moje drogie pewnie w tym tygodniu będziecie chciały zdecydować o drugiej forumowej "pomocy":) Mnie nie będzie od jutra więc słówko ode mnie przed wyjazdem. Uważam, że Zebrra i Ironia będą znacznie lepszą pomocą ode mnie zatem zdecydowanie polecam ich :kandydatury":) Zebrra to nasza kochana czerwcowa pomocna dłoń, której doświadczenie i chęc pomagania jest nie do przecenienia. Ironia świetnie posługuje się komputerowym światem i nie da sobie w kaszę dmuchać, więc trudne problemy dla niej nie istnieją. Obie będą doskonałe!
Tyle ode mnie, buziaczki i miłego tygodnia wam życzę :))
 
dziewczyny
jest juz ankieta!
prsze o glosowanie do konca stycznia do 13.00 :tak:
Byly tylko dwie kandydatki podane, wiec wybieramy miedzy nimi :tak:
POWODZENIA :tak:
 
reklama
pod wpisem masz suwaczek, a pod suwaczkiem takie ikonki "Dodaj na bloga", "dzieki" "Odpowiedz" itd to po prostu klikasz na tą rękę z kciukiem do góry :-)
 
Do góry