reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

*** Sprawy techniczne... ***

Ania1973G

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2012
Postów
834
Miasto
daleko... :-D
Tu znajda się wszelkiej maści informacje,takie jak:

Regulamin

Jak i gdzie wkleić suwaczek?

Jak wstawić zdjęcie?

Jak wstawić Awatar?

Jak cytować wypowiedzi innych użytkowników?

Tu także miejsce na wszelkie wasze sugestie dotyczące naszego wątku, uwagi na temat tego jak działa watek, jak się sprawują moderatorzy, co zmienic na wątku, co dodać, z czego zrezygnować.
 
reklama
Regulamin Lutówek 2013

1. Do wątku może dołączyć każda mama/każdy tata z terminem porodu na luty 2013r.
2. Pisząc posty zwróć uwagę, aby nie obrażały one innych użytkowników wątku, nie były wulgarne,przykre itp.
3. Zamiast pisac post, pod postem użyj funkcji "edytuj", która znajduje się pod każdym twoim postem.
4. Nowe watki zakładają tylko moderatorzy, jeśli uważasz,że potrzebny nowy wątek zgłoś to moderatorowi, podaj nazwę wątku, oraz jego krótki opis.Moderatorzy rozpatrzą potrzebę nowego wątku po konsultacji z pozostałymi użytkownikami.
5. W razie pytań, wątpliwości, problemów zgłoś się do moderatora poprzez prywatną wiadomość.
6. Konflikty między użytkownikami w razie potrzeby załagodzą moderatorzy.
7. W przypadku wykrycia Trolla na wątku poinformuj o tym fakcie moderatora jak i innych użytkowników.

To na początek wszelkie uwagi dotyczące regulaminu co usunąć, co dodać, co zmienić proszę kierować na priv do rozpatrzenia przez moderatorów.
 
Wstawiamy suwaczek, avatar, zdjęcie.

Suwaczek- wybierz stronę do tworzenia suwaczków np Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com postepuj zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie z suwaczkami.
Gdy wygeneruje ci się piękny suwaczek oraz kody tego suwaczka wejdź w panel kontrolny/ustawienia
(prawy górny róg), następnie wejdź w edytuj sygnaturę i tu wklej wygenerowany kod z suwaczka zaczynający się od [url po czym zapisz sygnaturę.

Odtąd sygnatura będzie widoczna pod każdym twoim postem.

Zdjęcie - ustawienia/panel kontrolny (prawy górny róg) - edytuj zdjęcie ( menu po lewej stronie) - wybierz zdjęcie z dysku w komputerze lub zapisz adres strony www na której sie zdjęcie znajduje i wciśnij zapisz zmiany.

Avatar - ustawienia/panel kontrolny
(prawy górny róg) - edytuj avatar ( menu po lewej stronie) - wybierz zdjęcie z dysku w komputerze lub zapisz adres strony www na której się zdjęcie znajduje, ewentualnie wybierz jeden z dostępnych avatarów i wciśnij zapisz zmiany.
 
Ostatnia edycja:
Grupa zamknięta.

O istnieniu tej grupy dowiesz się poprzez zaproszenie do niej.

Pierwsi użytkownicy mający zostać zaproszenie do grupy zamkniętej zostają wybrani tylko i wyłącznie przez moderatorów, po ich wcześniejszej konsultacji.

Na początku grupa liczyć będzie wraz z moderatorami ok 10 osób.

Co pewien czas użytkownicy grupy zamkniętej przeprowadzą wewnętrzne głosowanie kto z użytkowników wątku ogólnego lutówek 2013 ma dołączyć do grupy zamkniętej.

Aby kolejny użytkownik mógł dostać się do grupy zamkniętej jego kandydaturę muszą poprzeć wszyscy aktualni użytkownicy grupy zamkniętej.

Użytkownik grupy zamkniętej, który udziela się sporadycznie na niej, bądź którego obecność na grupie zamkniętej powoduje dyskomfort psychiczny u przynajmniej 3 użytkowników grupy zamkniętej zostaje zgłoszony jako kandydat do usunięcia.

Użytkownik mało udzielający się na grupie zamkniętej otrzyma od moderatora 3 wiadomości poprzez priv wzywające do częstszego udzielania się na grupie. W przypadku braku odzewu na wiadomości priv i/lub poprawy w udzielaniu się na grupie zamkniętej użytkownik opuszcza grupę.

Użytkownicy grupy zamkniętej nadal systematycznie udzielają się na wątku ogólnym lutówki 2013 aby ten nie zaginął a w następnej kolejności udzielają się na grupie zamkniętej.

Moderatorzy zwracają się z prośbą o

Nie branie do siebie faktu iż nie otrzymało się zaproszenia do grupy zamkniętej, gdyż nie da się zaprosić tam wszystkich, ma to być watek dający komfort głębszego otworzenia się a nie każdy i przed każdym się otworzy.

Pierwsze kandydatury zostały zaproponowane przez moderatorów, aby nie byli oni sami na grupie, kolejnych będą wybierać wszyscy użytkownicy grupy zamkniętej.


Otrzymałeś zaproszenie do grupy zamkniętej a nie masz zamiaru otworzyć się głębiej przed innymi nie przyjmuj zaproszenia.

Jesteś w grupie zamkniętej i atmosfera ci nie odpowiada możesz grupę opuścić lub poprosić załozyciela grupy o wyłączenie cię z niej.

Jeśli użytkownik dostał zaproszenie do grupy zamkniętej i je zaakceptował na jego profilu, gdy na niego wejdzie w menu po lewej stronie pokaże się grupa do której należy czyli lutówki 2013.

Jeśli nadal nie wiesz jak do nas trafić poproś moderatora o link do grupy zamkniętej.
 
Ostatnia edycja:
Cytowanie postów innych użytkowników, by się do nich odnieść.
Pod postem każdego użytkownika mam do wyboru opcje

Dodaj na bloga Edytuj Odpowiedz Cytuj i taki cudzysłów " czyli multicytat wciskamy go, gdy chcemy, aby czyiś post znalazł się w naszym poście tak abyśmy mogli się do niego odnieść.Potem wciskamy odpowiedź na danym wątku i zanim cos napiszemy wyskoczą nam zaznaczone wcześniej multi cytaty, które można edytować i do których można się odnieść i w ten sposób nie zapomnimy co i komu oraz na co mamy odpisać

Przykład z ogólnego i moje dopiski między cytatami postów innych użytkowników,które zostały skrócone tak aby było wiadomo do czego się odniosłam
:
ależ mi się nic nie chce:(

Mi też się nic nie chce

witam sobotnio :)
wczoraj wieczorem i dzis rano umierałam. jadłam wczoraj na miescie i chyba cos zaszkodziło :-(ale musze sie pochwalic ze miałam pierwsze wyjscie od ponad 6 tygodni!

Wow gratulacje wyjścia, szkoda tylko,że niestrawność was dopadła...

cześc dziewczyny:* my sobie już odpoczywamy przed bb:). domek posprzątany, obiadek zrobiony. nawet na grzybkach byłam w lesie. cały koszyk z mama przyniosłyśmy. a teraz zajadam sie truskawkami

Podrzuć truskawki kochana...

Generalnie posta skracamy edytując to co jest pomiędzy znakami [QUOT E ... [/QUOT E]

Nie wiem czy zrozumiale wytłumaczyłam?
 
Do góry