reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Mnie kuło na początku ciąży ale lekarz przepisał mi duphaston i już nie kuje, chyba że mi się tabletki skończą to ból powraca ale wtedy pomaga nospa.
 
reklama
oj nasze moderatorki ostro zabrały się do porządków, brawo!
no to ja mam małe sugestie jak robimy porządek
proponuję utworzyć wątek technicznym w którym wszyscy będziemy zgłaszali potrzeby zmian, zakładania/usuwania nowych tematów, aby nowe wątki nie były zakładane przez każdego tylko po konsultacji

proponują również stworzyć regulamin naszego forum który będzie w oddzielnym wątku bez komentarzy. moje propozycje na zawartość regulaminu:
-nie pisanie postu pod postem, zawsze można edytować swój poprzedni post
-nowe wątki są konsultowane ze wszystkimi a nawet bym się przychylała żeby to moderatorzy je tworzyli
-nowe wątki są zakładane tylko przez dziewczyny z luty 2013
-powinna być informacja o tym jak wkleić suwaczek i o tym aby był on w odpowiednim miejscu a nie wklejany każdorazowo pod postem (niektórzy tak robię, chociaż chyba nie u nas)
-myślę że ogłoszenia kupię/sprzedam powinny być usuwane, mamy założony odpowiedni wątek i na forum ogólnym też jest odpowiedni wątek
-powinno być info o forum zamkniętym, o tym kto do niego może należeć i w jaki sposób są wysylane zaproszenia
oprócz tego powinny być tam pomocne info jak wstawić zdjęcia, avatar, suwaczek (krok po kroku) oraz info jak pisać info cytując inne wypowiedzi

proponuję również główny wątek luty 2013 trochę zmienić wizualnie a mianowicie aby w pierwszej części były takie wątki jak lista lutówek, regulamin, techniczny, luty 2013 (i jakieś inne ważne watki np przyszłe zdjęcia dzieci, lista rozpakowanych) a w drugiej części oddzielonej kreską pozostałe wątki

to takie moje propozycje:)
 
Ostatnia edycja:
pewnie że sie nie da tylko po prostu napisałam swoje sugestie podyktowane wątkiem październik 2011 które się dobrze sprawdziły;)

ależ mi się nic nie chce.......
jutro wybieram się na wyprzedaże z myślą kupna dżinsów ciążowych co by było w czym zimą chodzić;)

miłego dzionka życzę,
moje dziecie zaraz wraca więc się skończy lenistwo:(
 
witam sobotnio :)
wczoraj wieczorem i dzis rano umierałam. jadłam wczoraj na miescie i chyba cos zaszkodziło :-(ale musze sie pochwalic ze miałam pierwsze wyjscie od ponad 6 tygodni!

annaroksana- przeczytałam Twoj post o porodzie i tak się wzruszyłam że ryczałam chyba z 10 minut :zawstydzona/y: az koszulka cała zamoczona od łez :zawstydzona/y: masz wspaniałego męża i z kazdego Twojego słowa bije, jaką jesteście szczesliwą rodziną. gratulacje :tak:
 
Ostatnia edycja:
cześc dziewczyny:* my sobie już odpoczywamy przed bb:). domek posprzątany, obiadek zrobiony. nawet na grzybkach byłam w lesie. cały koszyk z mama przyniosłyśmy. a teraz zajadam sie truskawkami;-)

oj te tematy porodów to mnie okropnie przerażają... nie chce o tym jeszcze myślec:-D narazie się cieszmy dziewczyny;-) dziś idę z mężem do znajmomych odwiedzic małą kruszynke:) ma już ze 2 tygodnie.
ktoś pytał o zmiany w piersiach. no to moje zdecydowanie z rożmiaru mega powiększyły się na mega. mega wielkie:-D żylki się niebieskie pojawiły. no i bolą. takie twarde są i nabrzmiałe:sorry: ale brodawki jakie miałam takie mam:-( myślałam, ze ściemnieją i będą wieksze a ty nic. z natury mam małe brodawki, a otoczki brodawkowej to u mnie praktycznie się odróżnic nie da:wściekła/y:

któraś pytała o takie bąbelki w brzuchu. wczoraj z mężem czytałam kalendarz ciąży i tam w 10 tygodniu napisali, że można coś takiego czuc. bąbelek lub jakby ktoś pukał. i ponoc to ma się powtórzyc jak się pogłaszcze brzuch lub zastuka:szok: ponoc to dziecko trenuje nóżki i róczki i paluszki, które mu urosły. ale umnie to się nie sprawdziło:-D stukam i nic. za wcześnie tak mi się wydaje.

milgo dnia:*
 
Domikcw a ja właśnie to czuje systematycznie po kilka razy na dobę, nie wsłu****e się w siebie jakoś specjalnie, ale nie da się tego nie poczuć i się wtedy zastanawiam, czy to kruszynka, czy jelita czy nie wiem co jeszcze :)

Musze wieczorem postukać w bebzon leciutko może lokator odpuka i 1 zabawę będziemy mieli w pup,puk kto tam ?:-D

A juz myślałam,że wariatka ze mnie bo czuje coś czego nie powinnam czuć tak wcześnie
 
Witam wszystkie lutówki i mam nadzieję, że przygarniecie kolejną:-). Moja ciąża, niestety od początku zagrożona, dlatego długo zbierałam się do napisania. Teraz wierzę że już chyba wszystko na dobrej drodze, przynajmniej ja jestem nieco spokojniejsza.
 
reklama
Do góry