reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

reklama
Ja już o połogu dawno zapomniałam ... tylko muszę się w końcu do gina wybrać ...:tak:pewnie w przyszłym tygodniu się wybiorę ...okresu ni widu- ni słychu ...:sorry2: boję się troche tablet stosowac, ale póki co nadal mi seks nie w głowie chociaż facet zaczyna sie niecierpliwić :baffled: w sumie jakby nie patrzeć prawie rok bez seksu jest :p z przerwami ...
 
Ja już o połogu dawno zapomniałam ... tylko muszę się w końcu do gina wybrać ...:tak:pewnie w przyszłym tygodniu się wybiorę ...okresu ni widu- ni słychu ...:sorry2: boję się troche tablet stosowac, ale póki co nadal mi seks nie w głowie chociaż facet zaczyna sie niecierpliwić :baffled: w sumie jakby nie patrzeć prawie rok bez seksu jest :p z przerwami ...

no ja gdyby nie to pieczenie przez ten pekniety szewek to tez juz bym w pelni sprawna byla i sie poseksowala a tak to nie ma mowy. do gina mam isc w czwartek ale chyba nie pojde!!!
 
A ja jestem juz z wkladeczka:-)ciekawe jak sie bedzie spisywala:tak:teraz kilka dni moge lekko krwawic ale jak przejdzie to mozemy robic wszystko:-Dprzez ten czas mam tez przepisane globulki na ewentualny stan zapalny ktory teraz jest mozliwy dlatego ze mam cialo obce;-)no i mam 10 lat spokoju;-)
 
Moja koleżanka bierze rok i jest bardzo zadowolona....;-)

Ja też mam przepisaną Azalię nawet kupiłam opakowanie i po 10 dniach zastanawiania w końcu wzięłam tabletkę. Tłumaczę sobie to tak że to przecież specjalne tabsy dla matek karmiących więc nic nie powinno się dziać. W składzie tam praktycznie sama laktoza czy coś pochodnego a jak one działają to nie mam zielonego pojęcia.

Anoola idź jak najprędzej do gina ze swoim problemem ja też miałam taką 'niefajnie pachnącą' wydzielinę i okazało się że w pochwie mam infekcję i miałam też globulki dowciapne ;) i śmieszna woń zniknęła alewim że nie wolno tego zlekceważyć!
 
A ja jestem juz z wkladeczka:-)ciekawe jak sie bedzie spisywala:tak:teraz kilka dni moge lekko krwawic ale jak przejdzie to mozemy robic wszystko:-Dprzez ten czas mam tez przepisane globulki na ewentualny stan zapalny ktory teraz jest mozliwy dlatego ze mam cialo obce;-)no i mam 10 lat spokoju;-)
a co to za wkładka az na 10 lat?
poprosze o szczegóły, jak s
 
A ja jestem juz z wkladeczka:-)ciekawe jak sie bedzie spisywala:tak:teraz kilka dni moge lekko krwawic ale jak przejdzie to mozemy robic wszystko:-Dprzez ten czas mam tez przepisane globulki na ewentualny stan zapalny ktory teraz jest mozliwy dlatego ze mam cialo obce;-)no i mam 10 lat spokoju;-)

Opowiadaj jak było;-) bolało???
 
reklama
Mam głupie zacofane pytanie hmm ......:-D

Jak sie przez ta wkładke okres wydostaje ?:) :-p:-D
 
Do góry