reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy urzędowe

Hej dziewczynki jak Wam poszło ja mam spotkanie w konsulacie co prawda dopiero w pazdzierniku ale juz teraz mam dosyc. Nie rozumie tylko jednego, po co te zapisy przez internet.
 
reklama
Justyna my nic przez neta nie zalatwialismy:no: dzwonilismy tylko do ambasady...ale te terminy sa kosmiczne:szok:dzwonilismy na poczatku kwietnia a dopiero na 23lipca mamy wizyte:szok:a ja chcialam na wakacje do pl jechac:angry::-(no niestety:dry:
 
Wiem, ze moze terminy sa kosmiczne, ale ja sie ciesze, ze sa one z gory ustalane przez internet badz tel. Wtedy przyjezdzasz na umowiony dzien, mowisz, ze jestes na liscie i jesli nie ma za duzo ludzi wpuszczaja cie od razu do srodka i pomagaja wypelnic papiery. Wszystko idzie dosyc sprawnie i szybko. Sa oczywiscie i Ci, ktorzy nie rezerwowali terminu i stercza przed ambasada godzinami, miejac nadzieje, ze moze sie uda...
Ja rezerwowalam termin w lutym i najblizszy pasujacy dla nas godzinowo byl 1go czerwca. I tak jak juz wspomnialam, wszystko poszlo sprawnie i szybko.
Pozdrawiam.
 
justynko przez internet dlatego,że system telefonicznych zapisów na spotkania paszportowe się kompletnie nie sprawdzał. Ludzie nie mogli się do konsulatu dodzwonić, a jak się dodzwaniali to wysłuchiwali melodyjek na porzeczekanie,czyli dość kosztowna kwestia.
A tak patrzysz gdzie wolne, gdzie Tobie pasuje i już.
My jedziemy dzisiaj, mamy spotkanie o 13.
 
Czesc Maja ! Jestem nowa wiec poczatki trudne ! Moze bedziesz mogla mi pomoc bo ja planowalam wyjazd z moim bablem w sierpniu do Polski ale zapisy w ambasadzie sa dopiero na listopad wiec nawet na swieta mozemy nie zdazyc wiec moze jakis pomysl jak to wszystko obejs zeby pojechac ?
 
Buziaczek oto strona Konsulatu-tu masz juz link do rezerwacji spotkania na paszport.Wypisujesz na siebie lub meza.Terminy podobno sa jakos na koniec listopada lub pocz. grudnia.Odnosnie dokumentow to pisaly dziewczyny wczesniej zalezy jaki paszport tymczasowy czy 5-letni.Zreszta na stronie tej masz tez podane jakie dokumenty wymagaja..buzka i pozdrawiam :-)
Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie
 
Olcia niestety nie da sie tego obejsc. Jedyne co mozesz zrobic to sprobowac pojechac do konsulatu w celu uzyskania paszportu tylko na przejazd do Pl ale nie gwarantuje ze Ci sie to uda. Tylko wtedy musialabys dluzej posiedzie w Pl zeby zrobic dziecku pasz[ort i oczywiscie tatus musie byc obecny przy podpisaniu wniosku. Zycze powodzenia.
 
Dziewczyny te co bylyscie juz na tym spotkaniu
Na czym polega i jak wyglada takie spotkanie??:eek:
Ja zabukowalam sobie na 7 grudzien - chce wyrobic malej paszport na wakacje zebysmy mogli pojechac do Pl!!?w jakim jezyku sie tam rozmawia?
po polsku czy nie?odpiszcie czekam buski pa dobranoc
 
reklama
czesc dziewczyny czy ktoras z was slyszala o jednorazowym pozwoleniu na przejazd do Polski?
my mamy spotkanie w konsulacie na listopad a ja chcialabym z moim malenstwem pojechac wczesniej i moglabym jej wyrobic paszport w Polsce, ale nie wiem czy to jest mozliwe. Wczesniej slyszalam ze istnieje taka mozliwosc ale nie jestem pewna???
 
Do góry