reklama

Sprawzone przepisy, które smakują dzieciaczkom

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez martinodipigna, 24 Luty 2016.

1. martinodipigna

martinodipigna Początkująca w BB

Witam Was serdecznie. Założyłem ten temat, bo chciałbym was zaprosić "do stołu".
    Moja siostra wraz ze soją koleżanką - dwie młode mamy - założyła bloga, gdzie dzieli się przepisami na dania dla najmłodszych. Nie chcę tutaj spamować, czy reklamować, bo nie o to chodzi. Chciałbym Was, drogie Mamy, zachęcić do dodawania tam także swoich pomysłów, bo im więcej się od siebie nauczymy, tym więcej możemy zyskać!

Blog kulinarny dla każdej Mamy, która troszczy się o posiłki swojej małej pociechy!
    Link do: Podano Do Stołu

2. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

Moje dzieci uwielbiają naleśniki z masą orzechową z kawałkami orzechów. Bardzo szybki przepis ponieważ robię naleśniki i przekładam je gotową masą helio i na wierzch daje sezonowe owoce.

3. reklama
  4. bawarka

bawarka Zaciekawiona BB

chyba mnie zainspirowałaś, i lece do sklepu bo ta masę orzechową i zrobię rogaliki :)

5. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

i jak rogaliki, podasz przepis? Robiłaś z ciasta francuskiego czy drożdżowe? ja używałam tylko tej masy do 3 bita ale rogaliki też pewnie pyszne ale poproszę o przepis na ciasto ;-)

6. BeeBee

BeeBee Zaciekawiona BB

A mój łobuz uwielbia rosół, wszystkie zresztą dzieciaki w naszej rodzinie lubią tą zupę, więc myślę, że jest to sprawdzone, tradycyjne danie, które ogólnie lubią pociechy. Ostatnio robiłam rosół po królewsku wg tego przepisu: Link do: Rosół królewski – przepis krok po kroku – przepisy.pl. Nieco inne wydanie, bo z pieczarkami i wątróbką, ale młodemu również zasmakował. A i mężowi przypadł do gustu i mówi, żeby robić go częściej ;).

Poleć forum