reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
Ostatnia edycja:
SPODENKI SZTRUKSOWE H&M Z KOKARDKAMI ROZM. 86 NOWE Z METKAMI !!
Popielate w białe kropeczki i śliwkowe w białe kropeczki. SPRZEDANE



 
Ostatnia edycja:
Prześliczna tuniczka/ sukieneczka firmy Next 18-24m (92cm) Tunika jest spora. Jako nowa!
SPRZEDANE




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Nowa sukieneczka z cienkiego sztruksu na podszewce w kolorze burgundowym w zielone groszki. Przeslicznie sie prezentuje- firmy Mini Mode w rozmiarze 12-18m ( sukieneczka jest duza). Idealna na wyjatkowe okazje :biggrin2:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Oczywiscie kazada rzecz posiadam podwojnie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam do zbycia dwa kombinezony, nie są to żadne firmowe, ale bradzo grube i ciepłe kombinezony, wygodnie i szybko sie je zakłada, niezniszczone bo dzieci ubierałam na wyjście albo na sanki, wyglądają jak nowe.
Moje dzieci nosiły je jak miały 10 mscy, także od 8mscy będą ok. Między moimi dziećmi był wtedy kilohgram różnicy i kombinezony sa w dwóch rozmiarach.
as (67).jpg
Moge także sprzedać kplty czapki i szalików widoczne na zdjeciach.
 
Do góry