reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Witam..

Dziewczyny mam do sprzedania dwa komplety ubranek do chrztu...w skalda kazdego zestwu wchodzi sukieneczka John Lewis rozmiar 3-6miesiecy (cena w sklepie 50£), buciki do kompletu John Lewis 3-6 miesiecy (cena w sklepie 12£), sweterek/bolerko Marks and Spencer seria Autograph (cena w sklepie 25£)...
Do kompletu mam przepieknie robiona czapeczke z opaska....

Sukieneczka jest z jedwabiu. Przepieknie sie prezentuje. Buciki wykonane sa z tego samego materialu co sukieneczka...Sweterek z haftem wykonany z kaszmiru...
Caly zestaw zalozony byl tylko do kosciola ....
Wiecej informacji i zdjec na priv...


Mama do sprzedania takze dwie pary slicznych skorzanych bucikow....nowe nie uzywane..w pudelku..rozmiar 11...
 

Załączniki

  • DSC03419..jpg
    DSC03419..jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 122
  • DSC03428..jpg
    DSC03428..jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 131
  • DSC03417..jpg
    DSC03417..jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 128
  • DSC03422..jpg
    DSC03422..jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 119
  • DSC03431..jpg
    DSC03431..jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 124
  • DSC03409..jpg
    DSC03409..jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 127
  • DSC03410..jpg
    DSC03410..jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 121
  • DSC03424..jpg
    DSC03424..jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 127
  • DSC03423..jpg
    DSC03423..jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 119
  • DSC03438..jpg
    DSC03438..jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy bliżniąt :) poszukuje 2 wózków typu parasolka dla bliżniąt bardzo proszę o pomoc u mnie w mieście niestety nic nie mogę kupić a wiosna tuz tuz może jeszcze sie znajdą leżaczki i pełzaki ciekawe zabawki proszę o info pozdrawiam dziękuję amelia-99@o2.pl
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
mam do sprzedania wyprawkę dla wcześniaczka lub dziewczynki-bliźniaczki. Moja córeczka miała urodzić się z wagą 2100, urodziła się z wagą 2800, więc ciuszki przydały nam się na bardzo krótko. Ciuszki w stanie dobrym lub bardzo dobrym.

Prawie wszystkie ciuszki rozpinane są po całości, co bardzo ułatwia zakładanie ich maleńkim dzieciom.
W skład wyprawki wchodzi 14 ubranek, gratis dokładam kilka czapeczek. Ubranka wyceniłam na 5 pln za sztukę. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv, ubranka wystawię do sprzedaży na aukcji Allegro.

W zestawie są następujące ubranka:

4 Pajacyki Carter’s bawełniane (rozmiar Premiee, 3 kg, 46-50 cm) – w fioletowe kwiatuszki, różowe kwiatuszki na niebieskim tle, z różowym zajączkiem, w kolorowe kwiatuszki na różowym tle
1 Pajacyk Little Me rozmiar Premiee, bawełniany (3 kg, 46-50 cm) – różowe kwiatuszki na żółtym tle
1 Pajacyk Baby pink, polarowy, rozmiar 50 – z dwoma żyrafami
1 komplet śpioszki+kaftanik Classic, rozmiar 50 – różowy z myszkami
1 body z długim rękawem Mohini, rozmiar 50 – w brązowe pieski
1 body z krótkim rękawem (rozmiar 46) - białe
1 rampers Mohini, rozmiar 50 - z samochodzikiem
1 pajacyk, rozmiar 50 - białe
1 spodenki w biało-różowe paseczki, rozmiar 50
1 pajacyk Disney Baby, rozmiar 50 ( z napisem Roo)
Zobacz załącznik 236810Zobacz załącznik 236811Zobacz załącznik 236812Zobacz załącznik 236813Zobacz załącznik 236814Zobacz załącznik 236815Zobacz załącznik 236816Zobacz załącznik 236817Zobacz załącznik 236818Zobacz załącznik 236819
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny czy macie jakies doswiadczenia jesli chodzi o kołyski? zastanawiam sie czy warto kupic.....słyszałam ze sa pomocne podwójnym mamom, zwłaszcza te które same bujają, łatwiej jest wtedy ogarnąć 2 dzieci które domagają sie uwagi równoczesnie. bede wdzieczna za odp,:-)
 
IZA nie sądze, żeby kołyska była czymś szałowym... Kosztuje mnóstwo kasy, dziecko bedzie w niej przebywało do ok 4mż przy dobrych wiatrach. I dodatkowo zajmuje miejsce. A potem i tak jest potrzebne łózeczko. Jestem mamą bliźniaczek i nie miałam NIGDY kołyski i moje dzieci chyba nie sa nieszcześliwe z tego powodu. Aaa i jeszcze nie nauczyłam ich bujania bo chyba bym wyszła z siebie...
Ale decyzja należy do Ciebie:) To jest tylko moje zdanie:)
 
Iza8....otoz ja mam "swietne" doswiadczenie w bujaniu....:sorry::sorry::sorry:
Z kolyska nie pomoge bo nie mialam ale od urodzenia uzywalam lezaczkow/bujaczkow...na poczatku bylo to super..dziewczyny chwilke pobujane usypialy w jednym czasie....
Niestety teraz maja rok i zabieram sie od oduczenia ich zasypiania bedac bujanym....
Tak sie przyzwyczily ze inaczej nie usna...tzn w nocy jak sie obudza to zasna same, ale drzemka w dzien musi byc "wybujana" . Tak samo jest przed pojsciem spac...
Do tego doszlo ze niedawno kupilismy nowe lezaczki takie do 18 kg...:sorry:
Wczesniej mielismy do 9kg.
Jak widzisz sa plusy....na poczatku....
Nie wyobrazalam sobie abym lezaczkow nie miala..
Teraz mam mieszane uczucia....:sorry:
Takze decyzja nalezy do Ciebie.....
 
dziekuje za odpowiedz, musze pomyslec co z tym fantem zrobic....:szok: boje sie ze jak zostane sama z dziecmi to nie poradze sobie ..;(((
 
DSC06376.jpg
IZA polecam ci lezaczki bujaczki chicco. Ja miałam takie dla dzieci i spisywały sie swietnie;)

Mam jeszcze jeden do sprzedania za 60 zł.
 

Załączniki

  • DSC06379.jpg
    DSC06379.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Iza zamiast kołysek można kupić takie bujaki-płozy montowane do nóg łóżeczka. Te nowe łóżeczka mają nawet specjalne otwory w nogach do zamontowania czegoś takiego. Wtedy całe łóżeczko jest jak kołyska. Można to kupić na Allegro. Ale nie wiem, czy to jest taki dobry pomysł przyzwyczajać dzieci do bujania. Na pewno poradzisz sobie bez tego, można dziecko nauczyć samodzielnego zasypiania - wiem to po moich małych.
A leżaczki są super - my też mamy (chyba Tako, takie zwykłe bez bajerów).
 
Do góry