reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

na lato kupię wózek na dużych dmuchanych kołach, na nieutwardzone drogi. Myślę o emmaljundze albo teutonii. Jak ktoś planuje sprzedaż, proszę o kontakt (gondola ze spacerówką)
 
reklama
Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w ciąży, tej wczesnej jak i tej już bardziej widocznej do nowo otwartego sklepu z odzieżą ciążową HAPPY MUM w Poznaniu. W naszych ubraniach Panie nie tylko mogą poczuć się wygodnie i komfortowo, mogą również wyglądać seksownie, elegancko, z klasą i stylowo. Ubrania na każdą okazję, na wyjście na spacer, na urodziny cioci i na wielkie wyjście. Zapraszamy do Galerii Malta, sklep jest usytuowany na parterze, nieopodal Banku Millenium oraz sklepów Dziecko i C&A. Na klientki czekają zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy konsultantki. ZAPRASZAMY :)))
Zapraszamy również na naszą stronę internetową Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe. gdzie można zobaczyć naszą najnowszą kolekcję.
 
Hej dziewczyny

Mam dużo kosmetyków dla dzieci przywiezionych z Niemiec i kilka bardzo ładnych zabawek (klocki, pozytywki, chodzik, zestaw do piasku) i sterylizatory wysokiej jakości. Zapraszam na swoją stronę na allegro Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro. mam też w sprzedaży śliczne markowe ubranka dzieciece na lato, wystawie je w weekend. Polecam z całego serca :) Chętnie te wszystkie rzeczy na aukcjach wziełabym dla swoich dzieci, ale kupiłam je na handel więc zapraszam do kupna.
 
ale ze mnie gapa, kosmetyków właśnie aukcje sie pokończyły, wystawie jutro. ale jak kogoś interesują to mam sporo firmy bubchen (szampony, płyny i kremy do kąpieli, oliwka)
 
bubchen litrowe płyny do kąpieli 22 zł, kremy do mycia ciała w kąpieli 400 ml 20 zł, oliwka 400 ml 16 zł, szampon 400 ml 16 zł, szampon i żel 2w1 200 ml 8 zł. wszystkich kosmetyków mam różne rodzaje i zapachy. hipp 1 L płyn do kąpieli familijny 27 zł, disney księżniczki żel ido mycia z pompką 1 L 27 zł
 
Tygarynka, chce powystawiać w zestawach po 3-4 szt, jeżeli coś Ciebie interesuje to pisz to nie bede musiała wystawiać, a sprzedam to co chcesz pojedynczo :)
 
reklama
Do góry