reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Temat na forum 'Poznań' rozpoczęty przez el_luka, 31 Marzec 2008.

1. el_luka

el_luka Początkująca w BB

Witam,
    interesuje mnie zakup wózka FOCUS firmy NOWALEX.
    FOCUS TRIO KOŁA POMP. 25 KOLORÓW - MEGA GRATISY! (329176157) - Aukcje internetowe Allegro
    Niestety w Poznaniu podobno nie można w żadnym sklepie sobie takiego wózka obejrzeć, bo Firma nie handluje z Poznaniem. Jedyne wyjście to allegro, albo inny sklep internetowy, ale mnie interesuje, żeby się dowiedzieć jak ten wózek się prowadzi, ponieważ uprzedzono mnie, że podobno wózki te są twarde w prowadzeniu i w bujaniu. Czy jest jakaś użytkowniczka, która mogłaby się w tym temacie wypowiedzieć ? Z góry dziękuję za wszystkie opinie.
    ;-)

2. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

hejka ja własnie mam taki wozek i jeste bardzo z niego zadowolona polecam:-)

3. reklama
  4. kera.pl

kera.pl Zaciekawiona BB

Witam, czy któras z Was wie, gdzie w Poznaniu lub okolicach mozna kupic odpaski Libresse 9 Super Clip 8mm. Bardzo na nich zależy mojej zonie.
    Tutaj obraz http://www.kera.pl/higiena/podpaska.jpg

5. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

w aptekach? w sklepach u ciebie nie ma ???może poproś u siebie w sklepie lub aptece żeby zamówili ????:confused::confused::confused:

6. kera.pl

kera.pl Zaciekawiona BB

hmmmmm....., czy gdyby było zadawałbym to pytanie na forum :-) Nie ma, wiec szukam - również tutaj. Może któraś z Was używa i wie, gdzie można kupić, my nie możemy znaleźć. Chodzi właśnie o te 8mm

7. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

to poszukaj w internecie wpisujac producenta moze cos znajdziesz a tak swoja droga dlaczego akurat te?

8. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

no właśnie czemu akurat te ;-) czy żona urodziła czy zamierza urodzić czy jak? bo widzę że tam kobieta w ciąży na obrazku:confused:

9. izkabellka

izkabellka Zaciekawiona BB

Witam!Mam do sprzedania wozek Quinny buz w bardzo dobrym stanie.Posiadam caly komplet czyli wszystko co firma oferuje+fotelik maxi cosi ze spiworkiem.Kolor wozka z limitowanej serii papilion.Chete prosze o kontakt !pozdrawiam
    p.s wozek mozna przyjechac zobaczyc

10. reklama
  11. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

izkabelka
    do takich ogłoszen sa odpowiednie miejsca na forum:tak:

12. izkabellka

izkabellka Zaciekawiona BB

Troszke wyrozumialosci nie napisalam 570 postow i jeszcze bladze.Misle ze nie jednej sie to zdarzylo?!Jesli tak to urazilo , to przepraszam.Czytam to forum juz bardzo dlugo i nigdy nie mialam smialosci napisac chyba teraz wiem dlaczego. Balam sie takiego scislego pilnowania !

Poleć forum