reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Drodzy Rodzice!!!
Jestem mamą 2 chlopców i nauczycielką.Wraz z moja przyjaciółką- pedagogiem, myślimy o otwarciu w Poznaniu "klubu malucha".Chciałybyśmy poznać opinię rodziców- dla jakich dzieciątek taką placówkę otworzyć( 0, 5- 3 lat, czy 0, 5- 5 z podziałem na większą ilość grup),w godzinach typowych dla żłobków i przedszkoli ( 7.00- 17.00)czy po południu, np. 15.00- 20.00?Same miewałyśmy problemy z opieką nad dziećmi w godzinach wieczornych...Myślimy też o tzw.systemie karnetowym (oprócz dzieci będących w klubie o stałych porach, chcemy umożliwić przyprowadzanie dzieci tylko w niektóre dni lub w sytuacjach "awaryjnych" np. na kilka godzin..., powiedzmy gdy mama chce wybrać sie do kina, na aerobic, do fryzjera...). Same miewałysmy z tym problemy...Zanim zaczniemy załatwiać formalności, chcemy poznać opinię rodziców.Będziemy wdzięczne za propozycje.
 
reklama
swietna sprawa :tak:
z mezem jedziemy do PL na 3 tygodnie
mieszkamy blisko Poznania wiec tam bedziemy napewno pare razy
aby wyjsc gdzies we dwoje,chetnie maluszki zostawilibysmy na pare godzin w takim przedszkolu :tak::tak:

mysle ze takie przedszkole byloby super,gdyby bylo od rana do wieczora
wiadomo ze w Polsce rodzice pracuja na rozne zmiany i czesto jest problem kto ma maluszka odprowadzic i odebrac z przedszkola
 
jeśli chcesz coś kupić , sprzedać lub szukasz a nie wiesz gdzie można to kupić to ten wątek jest dla ciebie ;-)
 
Witam
Mam do sprzedania ubrania ciążowe, 2 pary spodni(zmateriału brązowe i jeansy niebieskie) okolo 50zl za szt., 2 bluzki(brązowa i biała w czarne wzory) ok. 20 zł za szt. i 2 sukienki (sztruksowa beżowa i jeansowa niebieska) waszystko w rozmiarze M/L ok. 30 zł za sztuke :-) jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę zrobić zdjęcia, osoby z Poznania moga przymierzyć, ceny możemy negocjować ;-) Pozdrawiam!
 
Sprzedajemy go głównie ze względu na wagę i wymiary bo my czesto gdzieś jeździmy (np do rodziców 100km) a miejsce w bagażniku mało. I jak jedziemy na miasto np do kilku sklepów to męża wkurza targanie 13kg ciągle z/do bagażnika.

Jestem z niego zadowolona bo daje rade po piachu i wszelikich dziurach. Jakbyśmy mieli gdzie trzymać dwa wózki to bym go nie sprzedawała, ale na 45 m każdy cm się liczy :-D

Wystawilismy nową aukcję:
Wózek uniwersalny Breaker BabyActive Poznań (385252983) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry