reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Pinka śliczne masz te ciuszki :tak: ja bym musiała po mojej powystawiać ale nie mam kiedy :crazy::-D może w końcu się za to wezmę :-D
 
reklama
hey!
a ja szukam fajnej lekkiej parasoloki (chodzi o wózek :tak:), małej i poręcznej żeby można było zabrać ze sobą do samolotu. Ale musi mieć regulowne oparcie, bo mojemu dziecku zdaza się kimnąć we wózku ;-)
 
Gosia- cały kufer mam ubranek połowa dla Zosi a te które za małe to na sprzedaż bo niechce tego trzymać niepotrzebnie :-)
kubala- a moze na allegro zobacz:-)
 
Jestem zadowolona :tak: jedynie jak nie mam ustawione zeby kółka skręcały to się namęcze na zakrętach ale jak same skręcają to chodzi płynnie :tak: i lekko :tak:


a chciałaś kupic Kubala w sklepie czy na allegro ?
 
reklama
ja bym sie zastanawiala nad pierwsza i trzecia:tak::tak::tak:ale w ostatecznosci to nie wiem która bym wybrała bo te dwie mi sie podobaja:-)
 
Do góry