reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

pinka - no to db. ze komus tez sie jeszcze podoba. W sklepie jest drozszy o 100, wiec jesli mi kolezanka, ktora w "gliku" w browarze pracuje nie załatwi, to kupię na allegro. Do wrzesnia mam jeszcze troche czasu, choc nie ukrywam, ze nad morze tez juz bym chyba wolała zbrac parasolke :tak:
 
reklama
kurcze teraz ja szukam spacerówki z tamtej zrezygnowałam bo za duzo miejsca nam w bagazniku zajmie wiec siedze na allegro i buszuje:-D
 
Kubala
A ja kupowałam swoją w Dyzio na piątkowie i cena taka sama :tak: jak na allegro może tam by mieli to chicco w podobnej cenie do allegro :confused:

a te kółeczko przednie w tym chicco nie jest za małe :confused: fajnie się prowadzi:confused: bo w mojej są takie jak z tyłu i czasem jak np wjeżdzam do sklepu i trzymam sobie jedną ręką drzwi to przez próg nie mogę wjechać i muszę nogą przytrzymywać i sie rozkraczać :-D
 
gosia - w sklepie wprowadzils sie super, nikt mi pewnie nie da wyjechac wozkiem na zewnatrz :no: Ryzyk fizyk ;-) Generalnie najbardziej mi odpowiada sposrod tych co widzialam. A powiedz mi moja droga gdzie jest dokladnie tez dyzio :tak:

pinka - moja kolezanka ma x landera. W sumie to duzo miejsca jej nie zajmuje w sam. ale na pewno nie skalda sie jak parasolka. A o parasolke Ci chodzi tak? Bo jak nie to te x landery to rewelka. Całkiem lekkie, wygodne, maja super pokrowiec na nozki, ktory nie zlatuje... Sama bym teraz takji kupila.

Na allegro ich w tej chwili nie ma...podobno schodza jak swieze buleczki ;-)
 
Kubala ja wziełam do sklepu małą wsadziłam ją do wózka i objechałam cały sklep z nią :-D fakt progów tam nie było by sprawdzić;-)

Dyzio jest w Tesco na piątkowie ul Opieńskiego



tu masz godziny otwarcia przez 7 dni w tygodniu:
pon-sob: 9:00 - 21:00,
niedz 10:00 - 18:00,
tel. 824 16 82
dyzio@blacom.pl


a tu link do ich stronki z tym że nie wszystkie wózki na niej mają ogólnie sklep wielki i mają wszyściutko do dziecka :tak:

dyzio
 
Kubala ja wziełam do sklepu małą wsadziłam ją do wózka i objechałam cały sklep z nią :-D fakt progów tam nie było by sprawdzić;-)

Dyzio jest w Tesco na piątkowie ul Opieńskiego



tu masz godziny otwarcia przez 7 dni w tygodniu:
pon-sob: 9:00 - 21:00,
niedz 10:00 - 18:00,
tel. 824 16 82
dyzio@blacom.pl


a tu link do ich stronki z tym że nie wszystkie wózki na niej mają ogólnie sklep wielki i mają wszyściutko do dziecka :tak:

dyzio

dzieki, dzieki :tak: Musze sie tam wybrac :tak:
 
reklama
Do góry