reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedaż własnej firmy

LOBELIA

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Marzec 2010
Postów
81
Miasto
Piaseczno
witam, przed zajściem w ciąze prowadziłam dość dobrze prosperującą działalność gospodarczą (projktowanie i zakładanie ogrodów i terenów zieleni) na terenie Warszawy i okolic. Posiadam znaczny dorobek i zaplecze sprzetowe. Niestety w wyniku problemów w ciąży (leżałam prawie całą ciąze), a także problemów z pracownikiem (nieformalnym wspólnikiem) musiałam w zasadzie zrezygnować z działalności z dnia na dzien. Obecnie również nie widze szansy na wznowienie działalności, gdyż pochłaniałaby cały mój czas, a mam teraz półroczne dziecko, ktorym zajmuje się sama. Nie mam zresztą wystarczających środków na ponowny rozruch. Myślę o zmianie branży na bardziej przyjazną mamie z dzieckiem, dlatego pomyślałam o sprzedaży firmy. Czy ktoś mógłby mi poradzić czy to dobry pomysł,jak sie do tego zabrać, ew polecić gdzie szukać informacji lub kogoś kto sie tym zajmuje np. pośredniczy i pilotuje, takie operacje (nawet odpłatnie). Moja firma nie jest duża, ale myśle, ze ma pewien dorobek i pewne miejsce na trudnym warszawskim rynku, wiec myśle, ze jakąś wartość posiada. Będę bardzo wdzięczna na wszelkie podpowiedzi i porady :-) pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry