reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
KasikP u nas wszystko dobrze :p dzisiaj DG nas czeka :p podrzuce jakies zdjatka po wizycie

Gabis mnie cyce wcale nie bola i tez myslałam ze to zły znak ale dziecko rozwija sie dobrze wiec sie nie martwie tym

Przesyłam buziaki :*
 
Kochane , dziękuję za słowa otuchy i pocieszenia.

majdaczek trzymaj się mocno, tulę Cię , kochana ja myślę dokładnie tak jak Ty, jeśli teraz się nie udało to też przestaję się obserwować!!
 
Majdaczku przykro mi... Moze jak odpuscisz bedzie lepiej...
Anula zaciskam kciuki.
Ja w tym cyklu nie mierze tempki. Jestem okolo 7 dpo .Dzis zmierzylam tylko dla ewentualnego porownania z koncem cyklu36,71 co to oznacza a nic;) nie mam boli piersi , nie mam za niskiej za wysokiej temperatury, nie mam wszystkich innych objawow lub ich brak. Czuje sie z tym super. Polecam choc troche odpuscic ..
 
majdaczek kochana solidaryzuję się z Tobą, właśnie mnie zalało , czułam to....

Jestem załamana bo, nie mam pojęcia dlaczego się nie udaje skoro ze mną wszystko dobrze?????????????????????????????????????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Yesenia
A twojego emka badala? Mi jak teraz nie wyjdzie to albo szukam pracy nowej albo ostatnia dawke clo biore i na pol roku daje odpoczac organizmowi od lekow. Probowalas moze mieszanki o. Sroki? Ja ja pilam w pierwszym cyklu po porodzie antosia i zaszlam w ciaze. Clo tez bralam. Wiec teraz do clo tez zaczelam pic. Hmm to chyba wszystko co moge podpowoedziec :-)

Majdaczku
Tulam Cie mocno!
 
reklama
Do góry