reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss dzisiaj już mi trochę lepiej :) wystraszyłam się wczoraj, bo zaczęła gwałtownie spadać i dzisiaj jak mierzyłam rano, to miałam chyba serce w gardle, bo gdyby dzisiaj dalej by spadała, to już byłaby poniżej tej magicznej czerwonej linii na moim wykresie i tego właśnie się obawiałam. Ale dzisiaj znowu poszła delikatnie do góry, ale i tak jakoś straciłam resztki nadziei :no:
 
dziewczyny nadzieja powinna umrzeć ostatnia! moja lekarka powiedziała mi, że jak się nastawię, że za bardzo chce albo że mi nie wyjdzie tak będzie na pewno
 
mychunia z tą nadzieją, to masz wielką rację. Ja po prostu nie chcę się nakręcać, żeby kolejny raz się nie rozczarować. Czuję, że jeżeli znowu się nie udało, to strasznie to tym razem przeżyję. Chyba złapię jeszcze większego doła, niż ostatnio. Może dlatego, że mam ciężki tydzień.Zaczęło się od weekendu, od tej wizyty na pogotowiu z moim dzieckiem, potem kłótnia z teściem i to, że cały tydzień myślimy, gdzie nasze dzieci się podzieją, żeby miał ich kto przypilnować. Masakra jakaś. Jestem już strasznie zmęczona tym tygodniem, wysiadam psychicznie
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
Czekam wreszcie na jakąś pozytywną wiadomość w tym tygodniu. A pewnie będzie jeszcze gorzej, bo na sobotę mam termin @. Dziwnie mnie cały czas boli podbrzusze, ale nie chcę się nakręcać.
 
Dziewczyny pomóżcie! Jak przyjechałam do pracy, to pobolewało mnie podbrzusze, poszłam teraz do WC i wkładkę miałam lekko zabrudzoną tak jakby krwią zmieszaną z wodą. Potem na papierze, gdy się wytarłam miałam śluz z żywą krwią. A później już czysto. Nie wiem co o tym myśleć, bo Ja nigdy w życiu nie miałam wcześniej okresu. Zawsze tak jak w zegarku, 31 dni, a jak miesiąc miał tylko 30 dni, to okres dostawałam nie np. 11 tylko 12 danego dnia miesiąca, tak, że wychodziły równe 31 dni. Czasem spóźniła się 1 lub 2 dni, w poprzednim cyklu przyszła z 1 dniowym opóźnieniem. W marcu spóźniła mi się 9 dni, ale to ze stresu. Ale nigdy przenigdy nie miałam wcześnie i to 2 dni. Nie wiem co o tym myśleć. Jestem załamana
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
 
Cześć dziewczynki :-)
RURKA wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! Super !!!!!! Zdrówka :)
majdaczku ja wedlug ovuf powinnam miec dzisiaj okres według mnie jutro tempa na wczoraj 37,1 na dzis 37,0 testy negatywne :-):-)
i co ???? Moj organizm chyba oszalał:-( patrząc po tempie to zaczyna spadać- kilka dni temu ciagle mnie bolal brzuch kuł ciagnoł a teraz juz przestał.
Majdaczku moze to twoje plamienie to zagnieżdżanie.
Motylku jak sie czujesz ?????
Mychunia co u Ciebie ?? To juz 20 tydzień rany jak czas pędzi !!!!
Anulek :* Asiulek :* ściskam was
miss pisałaś kiedyś że masz dość pracy wiem co miałaś na myśli...mam ochotę się zwolnić..:-(
 
KasikP ale ja mam już 13dpo, więc nie wiem czy zagnieżdżenie mogłoby być tak późno?

AsiaSz Ty pamiętam miałaś jakieś plamienia, w który dzień cyklu to było i ile dni po owulacji? Czułaś coś jeszcze wtedy, bolało Cię podbrzusze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
majdaczku a może to implementacja? robiłaś test?

KasikP
a może za wcześnie na testy? u mnie w porządku :tak: mały się wierci, ale w ciągu dnia ciężko mi jego ruchy poczuć, ale to sam początek ruchów, więc się nie martwię :-) podobno najlepiej czuje się ruchy leżąc, a ja na to nie mam czasu :-D
 
Do góry