reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dopiero sprzątać skonczylam .... obiad zapodaje bo dziecko mi z glodu padnie ....
Psa ukatrupie .... wykapalam mende no ale tak mi śmierdzi ze nie ujade .....
Mezu gdzieś pojechal cos komus pomoc .... zaraz jego kuzynka na ploteczki przybędzie ....
Mezu jutro zabiera nas nad morze .... ;-)
Prawy jajnik czuje ....ale słabiej jak wczoraj .... ale mam go ;-)

Lux idziesz do przodu jak burza .....

A co tu taku spokój ??
 
reklama
Hej

Ja dzis caly dzien zalatny, a wieczorem czeka mnie wieczor z laskami;-) choc tak mi sie niechce ze koniec:/

Corka mi uciekla z dziadkami na zakupy wiec ja sobie troszke poleze , bo zamiast wolnego miec ja ciagle cos robie:/

Milego dnia;-)
 
Hello

Anulcia
Weekend to cichosza jest ;-) ale super ze was nad morze zabiera :-) my to we wrzesniu gdzies zamierzamy pojechac ale mamy kolo 10-12 h drogi bo z dzieciakami sie przedluza zawsze. Ale juz bym pojechala zmienic powietrze :-)

Julcia
Odpocznij chwile bo rzeczywiscie latasz ostatnio i zalatwiasz :-D:-) no i dzis tez widze fajny wieczor sie zapowiada hmm a ja jak o tobie mysle to znow mi sie torta chce :-D i jak zwykle nic pod reka w domu nie mam. Ale jutro oooj cukiernia w galerii bedzie moja ;-)
 
Miss tort jeszcze w lodowce stoi;-) ale koncoweczka;-)
Niby fajny wieczor ale jestem padnieta a jutro zaczynam nocki:/:/

Anula to fajny wypad Was czeka;-)
 
reklama
Do góry