reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Sylwaq90 bardzo mi przykro z powodu straty. Życzę dużo siły.

Spark mam nadzieję, że niedługo Twój mąż się ogarnie. Ja tez tak czasem mam, że wszystko co robi M działa mi na nerwy.

Paraplu trzymam kciuki, żeby gin znalazł problem i przede wszystkim go naprawił. Mam nadzieję, że terapia pomoże i problemy skórne nie będą Cię długo męczyć.

Arrow spóźnione ale szczere: wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. A szczególnie tego o malym cudzie ❤

Piękne psiaki macie dziewczyny :)

A to moje cudaki :)
 

Załączniki

  • 20160423_153907-979x1305.jpg
    20160423_153907-979x1305.jpg
    491 KB · Wyświetleń: 63
  • 20160423_153238-979x1305.jpg
    20160423_153238-979x1305.jpg
    537,2 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Spark wrzucisz tabelkę żeby zobaczyć która następna do dwóch kresek ?:)

Ja mam dzisiaj ginekologa ale cholera coś mnie kłuje na dole po lewej stronie i to mnie martwi bo przy tamtym poronieniu od takiego kłucia się zaczęło :/ oby to nie było nic złego.

Czy ktoś dziś testuje ?

Kochana nie martw się na zapas. Zobaczysz będzie dobrze :*
 
Cześć dziewczęta! Przepraszam, ale ostatnio miałam gorszy czas i nie odzywałam się. Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy. Jesteście kochane :*
Gratulacje wszystkim zakreskowanym :)
@Lanvin jak się czujesz? Przyszła wróżka?
Nie sposób Was nadrobić, bo tyle piszecie :)
Wchodzę w nowy cykl z nowymi postanowieniami i z NOWYM MIESZKANIEM W NIEMCOWNI!! :-) :)
:-) :):-) :) Tak bardzo się cieszę, że je w końcu dostaliśmy, wyremontowane,odnowione, odświeżone w fajnej dzielnicy, gdzie mam wielu znajomych i w końcu nie będę sama jak palec :D:D:D
A u Was jak tam sytuacja?
Gratuluję nowego mieszkania.
 
Spark wrzucisz tabelkę żeby zobaczyć która następna do dwóch kresek ?:)

Ja mam dzisiaj ginekologa ale cholera coś mnie kłuje na dole po lewej stronie i to mnie martwi bo przy tamtym poronieniu od takiego kłucia się zaczęło :/ oby to nie było nic złego.

Czy ktoś dziś testuje ?
Nimitii trzymam kciuki za same dobre wieści;). Daj znać co po wizycie.
 
Spark wrzucisz tabelkę żeby zobaczyć która następna do dwóch kresek ?:)

Ja mam dzisiaj ginekologa ale cholera coś mnie kłuje na dole po lewej stronie i to mnie martwi bo przy tamtym poronieniu od takiego kłucia się zaczęło :/ oby to nie było nic złego.

Czy ktoś dziś testuje ?
nie mysl w taki sposob, tylko pozytywnie :* czekamy na wiesci z wizyty :)
 
Witam z rana kobietki. A ja dzisiaj w domku z dzieciaczkami. Syn ma dwa dni ferii na półrocze,więc i córce zrobiłam dzisiaj wolne od przedszkola. A co tam. Syn przyniósł świadectwo i normalnie jestem strasznie dumna z niego.
I tak leżę sobie od 6 i myślę że w tym cyklu chyba nic z tego. Nic mi nie dolega żadnego bólu podbrzusza ani piersi. Kompletnie nic oprócz kataru i kochania co chwile.
Dzisiaj ktoś testuje? Chętnie bym popatrzyła na dwie kreseczki. Miłego dnia wszystkim.
gratki dla synka :)
 
reklama
Do góry