reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny.
To już tydzień jak pojawiły mi się pierwsze objawy coivd.
Nie jest już najgorzej, ale nadal nie mam węchu i smaku, i cały czas mam kaszel☹️
Na szczęście pozostali członkowie rodziny zdrowi i bez objawów.
Polecam na ten kaszel syrop z cebuli. Nic mi tak nie pomogło jak to ;) zadne leki itd No i oczywiscie inhalacje 3x dziennie z soli fizjologicznej. Węchu i smaku nie mialam okolo tydzien, po tygodniu powoli wraca węch i smak bardziej wyrazistych „rzeczy”. U mnie wszystko trwało prawie 3 tygodnie, ale moze dlatego ze jestem w ciazy i leczyłam sie naturalnymi sposobami.
Zycze zdrowka!!!!
Edit: syrop pilam 3x dziennie po 3 łyżeczki. Poki nie masz węchu i smaku to wchodzi jak zloto 😅🙈
 
reklama
Hej dziewczyny.
To już tydzień jak pojawiły mi się pierwsze objawy coivd.
Nie jest już najgorzej, ale nadal nie mam węchu i smaku, i cały czas mam kaszel☹️
Na szczęście pozostali członkowie rodziny zdrowi i bez objawów.
Moja siostra i mama covid przechodziły w tamtym roku. Siostra do tej pory nie odzyskała węchu i smaku, mama cokolwiek lepiej, ale to nie to co było dawniej. Ja mam bardzo zaburzony smak po przechorowaniu, mnóstwo rzeczy nie smakuje tak jak kiedyś.
 
Hej dziewczyny. Mnie też coś dopadło :( Covid to to raczej nie jest. Raczej jakieś zapalenie gardła. Może angina. Gardło mnie boli niemiłosiernie i mam stan podgorączkowy. Wszystkim winie mojego M 😂 wywiercil dziurę w scianie do anteny i reszty nie zaszpachlowal. Wiatr w nocy wiał mi prosto w twarz 😂😂 poza tym kiepsko. Narzeczony zmienił pracę, poszedł pracować jako kierowca zawodowy, zeby budżet podreperować. Teraz będziemy się widzieć tydzień w miesiącu, więc jeśli wrócimy do starań to blado to widze. Ciężkie zycie.
 
Hej dziewczyny. Mnie też coś dopadło :( Covid to to raczej nie jest. Raczej jakieś zapalenie gardła. Może angina. Gardło mnie boli niemiłosiernie i mam stan podgorączkowy. Wszystkim winie mojego M 😂 wywiercil dziurę w scianie do anteny i reszty nie zaszpachlowal. Wiatr w nocy wiał mi prosto w twarz 😂😂 poza tym kiepsko. Narzeczony zmienił pracę, poszedł pracować jako kierowca zawodowy, zeby budżet podreperować. Teraz będziemy się widzieć tydzień w miesiącu, więc jeśli wrócimy do starań to blado to widze. Ciężkie zycie.
Polecam gardlo płukać rumiankiem 😉
 
Siemka :) wszystkim covidowym życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) mi odpuszcza powoli moja nerwica i zaczynam przygotowania, bo od nowego roku starania, teraz zaczynam ostatni cykl bez. Już wiem, że bóle i inne dolegliwości powodują u mnie tabletki Pregna - czy ktoś może polecić coś innego xD bo nie jestem w stanie wytrzymać objawów ciąży jeszcze przed ciążą, to jest za dużo na moje nerwy.
 
Hej Dziewczyny, staramy się z mężem o dziecko. Powiedzcie mi proszę czy według Was ten test owulacyjny jest pozytywny? :)
 

Załączniki

  • IMG_20211205_212024.jpg
    IMG_20211205_212024.jpg
    147,7 KB · Wyświetleń: 68
Siemka :) wszystkim covidowym życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) mi odpuszcza powoli moja nerwica i zaczynam przygotowania, bo od nowego roku starania, teraz zaczynam ostatni cykl bez. Już wiem, że bóle i inne dolegliwości powodują u mnie tabletki Pregna - czy ktoś może polecić coś innego xD bo nie jestem w stanie wytrzymać objawów ciąży jeszcze przed ciążą, to jest za dużo na moje nerwy.

Napewno pregna? To tylko witaminy.
 
reklama
Napewno pregna? To tylko witaminy.
Odstawiłam na miesiąc i nic się nie działo, teraz zaczęłam znowu brać od tygodnia i wiecznie mi niedobrze, piersi bolą, jajniki i kręci mi się w głowie. Chociaż to ostatnie może przez ostatni trening, to inne objawy raczej od tabletek. Nic innego nie biorę
 
Do góry