reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2022
Postów
1
Witam dziewczyny.
Ostatnia miesiączkę miałam 8 maja 2022(zazwyczaj cykle mam 28-33-35 dniowe). Leczę się na niedoczynnośc tarczycy i biorę leki. Prawdopodobnie miałam owulacje 22 maja (temperatura w pochwie przez ten czas wynosila w granicy 37), po rzekomej owulacji spadła do 36.6. Kochałam się z chłopakiem 29 maja(planujemy dzidziusia), ten cykl bardziej mierze. Od 30 maja temperatura rano 37, natomiast w południe 37.3-37.4. Natomiast 1 czerwca w południe wyniosła 37.7(rano 37). Wiadomo na test ciążowy za prędko nic nie pokaże. Jestem przed miesiączka niepokoją mnie takie wysokie temperatury (wcześniej przed miesiączka miałam 36.4). Jaka może być przyczyna? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? Poki co brzuch boli jak na miesiączkę, częste oddawanie moczu i ból piersi bardziej kłucie. Dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny.
Ostatnia miesiączkę miałam 8 maja 2022(zazwyczaj cykle mam 28-33-35 dniowe). Leczę się na niedoczynnośc tarczycy i biorę leki. Prawdopodobnie miałam owulacje 22 maja (temperatura w pochwie przez ten czas wynosila w granicy 37), po rzekomej owulacji spadła do 36.6. Kochałam się z chłopakiem 29 maja(planujemy dzidziusia), ten cykl bardziej mierze. Od 30 maja temperatura rano 37, natomiast w południe 37.3-37.4. Natomiast 1 czerwca w południe wyniosła 37.7(rano 37). Wiadomo na test ciążowy za prędko nic nie pokaże. Jestem przed miesiączka niepokoją mnie takie wysokie temperatury (wcześniej przed miesiączka miałam 36.4). Jaka może być przyczyna? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? Poki co brzuch boli jak...
Witam dziewczyny.
Ostatnia miesiączkę miałam 8 maja 2022(zazwyczaj cykle mam 28-33-35 dniowe). Leczę się na niedoczynnośc tarczycy i biorę leki. Prawdopodobnie miałam owulacje 22 maja (temperatura w pochwie przez ten czas wynosila w granicy 37), po rzekomej owulacji spadła do 36.6. Kochałam się z chłopakiem 29 maja(planujemy dzidziusia), ten cykl bardziej mierze. Od 30 maja temperatura rano 37, natomiast w południe 37.3-37.4. Natomiast 1 czerwca w południe wyniosła 37.7(rano 37). Wiadomo na test ciążowy za prędko nic nie pokaże. Jestem przed miesiączka niepokoją mnie takie wysokie temperatury (wcześniej przed miesiączka miałam 36.4). Jaka może być przyczyna? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? Poki co brzuch boli jak na miesiączkę, częste oddawanie moczu i ból piersi bardziej kłucie. Dziękuję za odpowiedź
A dlaczego mierzysz temperaturę popołudniu? W jaki sposób mierzysz ją rano?

A odpowiadając: z seksu z 29 mają nie ma szans, żebyś miała jakiekolwiek objawy ciążowe.
 
Rozwiązanie
Pytanie czy prawidłowo mierzysz temperaturę? W pochwie, termometrem owulacyjnym, o stałej porze rano, bez wstania z łóżka? No i na temperaturę na wpływ wiele czynników. Jeśli owulację podejrzewasz 22 maja a seks był 29 maja to nie masz szans na ciążę. Jaka może być przyczyna? Nie wiem, jeśli coś cię martwi udaj się do lekarza :)
 
Hej, nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie i wybrałam wasz wątek ☺ jestem pół roku po ciąży i KP, od kwietnia mam już normalne obfite miesiączki, jednak w tym cyklu jest na tyle dziwnie, że od początku właściwe mam ciągnący śluz, a w 21 i 22 dc miałam plemienia dosłownie chwilę wieczorem a tak to nic i dzisiaj jak narazie też nic a wraz z plemieniem miałam nadal śluz ciągnący 🤦‍♀️ miesiączki mam nieregularne ale bardziej później niż wcześniej, ostatnio cykl trwał 38 dni. Nie wiem czy to mogą być jakieś torbiele, albo jakaś choroba 🤷‍♀️
 
Hej, jestem tu nowa wiem że to raczej nie możliwe ale i tak chciałam poznać czyjąś opinie , ogólnie staramy się o maleństwo jednak w tym miesiącu mój był za granicą jak wrócił zaczęliśmy starania od nowa ale wypadło tak że wspolzylismy 2 dni przed moim okresem , i okres nastał trwał normalnie 5 dni i krwawienie było jak zawsze tylko że bez skrzepów ( bez jakichś typowych objawów i ogólnie nic mnie nie bolało tylko że krwawilam ) i dzień po okresie zaczęłam odczuwać takie jakby skurcze , czy rwanie delikatne i podwyższona temperatura , wiem że pewnie nie możliwe ale czy jednak jest szansa że zaszłam w ciążę ? Co myślicie ?
 
Hej, jestem tu nowa wiem że to raczej nie możliwe ale i tak chciałam poznać czyjąś opinie , ogólnie staramy się o maleństwo jednak w tym miesiącu mój był za granicą jak wrócił zaczęliśmy starania od nowa ale wypadło tak że wspolzylismy 2 dni przed moim okresem , i okres nastał trwał normalnie 5 dni i krwawienie było jak zawsze tylko że bez skrzepów ( bez jakichś typowych objawów i ogólnie nic mnie nie bolało tylko że krwawilam ) i dzień po okresie zaczęłam odczuwać takie jakby skurcze , czy rwanie delikatne i podwyższona temperatura , wiem że pewnie nie możliwe ale czy jednak jest szansa że zaszłam w ciążę ? Co myślicie ?
Nie, bo był stosunek 2 dni przed okresem i okres przyszedł prawidłowo czyli zaczął Ci się nowy cykl, a stosunek był w poprzednim cyklu - wiec nie
 
Cześć dziewczyny. Nie było mnie tu bardzo dawno. Rzuciłam się w wir pracy. Codziennych obowiązków.. O dzieciątko staramy się już bardzo długo. W sumie staraliśmy. Odpuściliśmy totalnie. Za 2 dni mam dostać @. Po metforminie cykle się trochę unormowaly. Wczoraj popołudniu coś mnie podkusiło. Stwierdziłam, że zrobię sobie test, bo po ludzku cycki na okres mnie nie bolą i cera jakaś taka ładna. Powiedzcie mi, czy Wy coś widzicie? Czy to tylko kreska testowa?
 

Załączniki

  • 16546739996509223213766233441742.jpg
    16546739996509223213766233441742.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 102
reklama
Cześć dziewczyny. Nie było mnie tu bardzo dawno. Rzuciłam się w wir pracy. Codziennych obowiązków.. O dzieciątko staramy się już bardzo długo. W sumie staraliśmy. Odpuściliśmy totalnie. Za 2 dni mam dostać @. Po metforminie cykle się trochę unormowaly. Wczoraj popołudniu coś mnie podkusiło. Stwierdziłam, że zrobię sobie test, bo po ludzku cycki na okres mnie nie bolą i cera jakaś taka ładna. Powiedzcie mi, czy Wy coś widzicie? Czy to tylko kreska testowa?

Ciężko to powiedzieć, bo to rossman xD na nich często jest testowa
 
reklama
Do góry