reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2022
Postów
1
Witam dziewczyny.
Ostatnia miesiączkę miałam 8 maja 2022(zazwyczaj cykle mam 28-33-35 dniowe). Leczę się na niedoczynnośc tarczycy i biorę leki. Prawdopodobnie miałam owulacje 22 maja (temperatura w pochwie przez ten czas wynosila w granicy 37), po rzekomej owulacji spadła do 36.6. Kochałam się z chłopakiem 29 maja(planujemy dzidziusia), ten cykl bardziej mierze. Od 30 maja temperatura rano 37, natomiast w południe 37.3-37.4. Natomiast 1 czerwca w południe wyniosła 37.7(rano 37). Wiadomo na test ciążowy za prędko nic nie pokaże. Jestem przed miesiączka niepokoją mnie takie wysokie temperatury (wcześniej przed miesiączka miałam 36.4). Jaka może być przyczyna? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? Poki co brzuch boli jak na miesiączkę, częste oddawanie moczu i ból piersi bardziej kłucie. Dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny.
Ostatnia miesiączkę miałam 8 maja 2022(zazwyczaj cykle mam 28-33-35 dniowe). Leczę się na niedoczynnośc tarczycy i biorę leki. Prawdopodobnie miałam owulacje 22 maja (temperatura w pochwie przez ten czas wynosila w granicy 37), po rzekomej owulacji spadła do 36.6. Kochałam się z chłopakiem 29 maja(planujemy dzidziusia), ten cykl bardziej mierze. Od 30 maja temperatura rano 37, natomiast w południe 37.3-37.4. Natomiast 1 czerwca w południe wyniosła 37.7(rano 37). Wiadomo na test ciążowy za prędko nic nie pokaże. Jestem przed miesiączka niepokoją mnie takie wysokie temperatury (wcześniej przed miesiączka miałam 36.4). Jaka może być przyczyna? Czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze? Poki co brzuch boli jak...
reklama
Faktycznie dawno Cię tu nie było! ;) czemu nie zrobisz bhcg dla świetego spokoju? :)
Bo mi nie po drodze do labo.. Przerzucili mnie w inne miejsce w pracy i teraz godziny mam bardzo kijowe. Pracuje łącznie z weekendami i świętami. Od rana wolne mam dopiero w poniedziałek, więc do tego czasu mogę sobie jeszcze zatestowac 🧐. Miło Cię widzieć na tym forum! :)
 
Bo mi nie po drodze do labo.. Przerzucili mnie w inne miejsce w pracy i teraz godziny mam bardzo kijowe. Pracuje łącznie z weekendami i świętami. Od rana wolne mam dopiero w poniedziałek, więc do tego czasu mogę sobie jeszcze zatestowac 🧐. Miło Cię widzieć na tym forum! :)
No to trzymam moooocno kciuki żeby w weekend krecha była jak ta lala, daj koniecznie znać :) albo chodź do nas na staraczki ❤️ niestety, wiele z nas nadal tam kibluje ☹️
 
No to trzymam moooocno kciuki żeby w weekend krecha była jak ta lala, daj koniecznie znać :) albo chodź do nas na staraczki ❤️ niestety, wiele z nas nadal tam kibluje ☹️
To są jakieś inne staraczki? Z chęcią do Was będę zagladala co jakiś czas. Chciałam się od tego wszystkiego odciąć i w sumie mi się udało na jakiś czas, ale znowu wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Mimo, że wiem że raczej nic z tego nie będzie to jednak nadzieja umiera ostatnia..
 
To są jakieś inne staraczki? Z chęcią do Was będę zagladala co jakiś czas. Chciałam się od tego wszystkiego odciąć i w sumie mi się udało na jakiś czas, ale znowu wszystko wraca ze zdwojoną siłą. Mimo, że wiem że raczej nic z tego nie będzie to jednak nadzieja umiera ostatnia..
Tak, tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/temat/staraczki-2022.116395/
Rozumiem co przezywasz, ja tez mam ochotę czasem rzucić to w diabły a za jakiś czas zbieram się w sobie i od nowa. W kupie nam raźniej, wiec jak będziesz miała ochotę to pisz, dziewczyny są super :)
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20220610_093240_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220610_093240_com.android.chrome.jpg
    148,5 KB · Wyświetleń: 37
Do góry