reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Bol na okres to normalne
Monia ty szczesciaro Ja 26 Tydz pierwszy raz i Po ivf (obydwoje zdrowi), mam nAdZ ze Po poridzie na odwrot zajde naturalnie szybko ;))))
Pisz pisz co u ciebie leeleth ty tez I wysylamy wirusy dla ani


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ślemy fluidki ślemy [emoji6][emoji23]


w57v9jcg5391negk.png
 
reklama
Bol na okres to normalne
Monia ty szczesciaro Ja 26 Tydz pierwszy raz i Po ivf (obydwoje zdrowi), mam nAdZ ze Po poridzie na odwrot zajde naturalnie szybko ;))))
Pisz pisz co u ciebie leeleth ty tez I wysylamy wirusy dla ani


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie? Dziękuję :) ale chyba niepotrzebnie. Myślę że nie będzie mi to dane. Chyba odpuszczę... Dziewczyny powodzenia, będę Was podczytywać, ale muszę zluzować głowę bo zwariuję.
Tak więc kochane dbajcie o Wasze fasolki, maleństwa i brzuszki. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązania. Buziaki!!!
 
reklama
Cześć Kochane:) chciałam się przywitać. My od 1,5 roku próbujemy[emoji53] ja w marcu skończę 35, m. 43. Czas ucieka zdecydowanie zbyt szybko...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry