reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
gratuluje :) jak wy to robicie wszystkie, ze macie dwie kreski :)
Jak by Ci to powiedzieć... Na kwiatku i pszczółce? Hahha :* zrobiłam w tym cyklu jak zalecała moja gin jeszcze przy wcześniejszej ciąży i pykło najwidoczniej. W dodatku biorę od czerwca "pregna start" bardzo polecana przez moja gin i faktycznie jak po 1 ciąży o którą długo się starałam i straciłam zaczęłam brać pregne i zastosowałam się do poleceń to 1 cykl i pyk. później w ciąży pregna plus
 
Super ❤️
Testowałaś w dniu @? Bo kreska konkret
Nie okres miałam dostać 10 ale po wprowadzeniu owulacji którą miałam zateatowaną przesunęło się do 12 i miałam robić 12, ale tu laski piszą że robią testy to wysłałam swojego męża :D i zrobiłam dopiero co wrzuciłam więc z wieczornego. W ogóle się nie spodziewałam że coś zobaczę. Szok. Najprawdopodobniej to ok. 4 tydzień. Wiadomo... To już coś widać Wasze na teście. We wtorek powtórzę bo akurat zamówiłam testy i mają przyjść tylko teraz po co haha
 
Nie okres miałam dostać 10 ale po wprowadzeniu owulacji którą miałam zateatowaną przesunęło się do 12 i miałam robić 12, ale tu laski piszą że robią testy to wysłałam swojego męża :D i zrobiłam dopiero co wrzuciłam więc z wieczornego. W ogóle się nie spodziewałam że coś zobaczę. Szok. Najprawdopodobniej to ok. 4 tydzień. Wiadomo... To już coś widać Wasze na teście. We wtorek powtórzę bo akurat zamówiłam testy i mają przyjść tylko teraz po co haha
Powiem Ci , ze super masz ta kreskę 🥰 i to jeszcze z wieczornego moczu , ja mam termin tez gdzies na 12 ale mojej kreski do Twojej nie ma co porównywać 😂
 

Załączniki

  • 06616AF3-D187-4912-98DF-5379B6A96C9F.jpeg
    06616AF3-D187-4912-98DF-5379B6A96C9F.jpeg
    3,3 MB · Wyświetleń: 102
No więc zrobiłam...
gratulacje :* dobra passa trwa, oby tak do końca listy. Powiedz te kłucia w podbrzuszu o których pisałaś wcześniej były w okolicy jajnika czy raczej po środku podbrzusza? Pytam bo często dziewczyny w okolicy zagnieżdżenia piszą że czuły kłucie jakby igłą je ktoś kłuł. ;)
 
reklama
gratulacje :* dobra passa trwa, oby tak do końca listy. Powiedz te kłucia w podbrzuszu o których pisałaś wcześniej były w okolicy jajnika czy raczej po środku podbrzusza? Pytam bo często dziewczyny w okolicy zagnieżdżenia piszą że czuły kłucie jakby igłą je ktoś kłuł. ;)
Wiesz co no czułam szpilki raz. W jednym raz w drugim jajniku po paru dniach. Od wczoraj mam straszny ból podbrzusza, zaraz po teście skontaktowałam się z moją lekarz super że można na nią liczy czy niedziela czy późny wieczór już mam leki. Narazie czekam do wizyty narazie będę was obserwować, we wtorek zrobię i pokaże też test.
 
Do góry