reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki mieszkające w UK !

Ania7812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
3 207
witam serdecznie wszystkie dziewczyny !!! stwierdziłam ze założę ten wątek dla dziewczyn które starają się o dziecko mieszkające w UK niestety każda z nas wie ze tutaj to jest wszystko utrudnione.
Ale zawsze to raźniej która zawsze coś podpowie może ma jakieś doświadczenia z GP lub infertility clinic.
Wszystkie dziewczyny są mile widziane które się starają które są po przejściach jak ja lub które mają problemy aby w tej ciąży być . Razem zawsze raźniej i więcej siły na walkę.
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny na watkach rozsiewaja wirusy ciazowe :) a mnie zlapal tylko COViD bezobjawowy :D gdyby nie to, ze w pracy robie testy co tydzien to bym nie wiedziala :)

Starania u Nas zawieszone. Nie wiem na jak dlugo i czy w ogole je wznowimy. Od nastepnego cyklu rzucam wszystko.. mierzenie temp, testy owu.. monitor..

O kurczę zdrówka życzę [emoji177] trzymajcie się
To może trochę słów o mnie
Jestem Ania mam 32lata mieszkam w Szkocji .
Jestem po poronieniu 2 ciąż 1sza zakończyła się w 12tym tyg
2ga biochemiczna potwierdzona badaniem usg było widać tylko tyle jak to mi powiedziano ze jest ślad po ciąży .
Tutaj jest wszystko utrudnione słyszę tylko cały czas "daj sobie czasu " lub przyjdzie jak się wyluzujesz. Wyluzowalam ale ciąży jak nie było tak nie ma . Staram się dwa lata . Miałam 2 wizyty w infertility clinic ale oni maja podejście luzackie i nikt z tej kliniki mi nawet usg nie zrobił wszystko co mam to prywatnie jak i badania tez .
Mam nadzieje ze dołączy do mnie więcej osób co też mają problemy lub starające się początkujące.
Pozdrawiam
 
Hej,ja mieszkam w okolicach Londynu.Mam juz synka i staram sie o drugie dosc dlugo bo z ponad 3 lata.zakoczylo w zeszlym roku po odsatwieniu clostilbegyt ale niestety serduszko przestalo bic w 8 tyg.staram sie dalej ale juz tak bez cisnienia poniewaz mam juz 36 lat wiec,wyszlam z zalozenia ze jak ma byc to bedzie,ale nie musi.do cliniki mnie tu nie skieruja bo mam juz dziecko,jedyne co mi gp(z portugali) przepisala to wszystkie badania jakie chcialam typu prolaktyna,tsh itp.poprostu pozaznaczala to co mogla,ale powiedzialam ze sie lecze w Pl.Zauwazylam ze jak sie powie ze sie leczy w innym kraju ale potrzeba na szybko zrobic jakies badanie to lepiej podchodza do tego.Za 2 tygodnie ide do Pl ginekologa w Londynie.:)sie rozpisalam
 
Hej,ja mieszkam w okolicach Londynu.Mam juz synka i staram sie o drugie dosc dlugo bo z ponad 3 lata.zakoczylo w zeszlym roku po odsatwieniu clostilbegyt ale niestety serduszko przestalo bic w 8 tyg.staram sie dalej ale juz tak bez cisnienia poniewaz mam juz 36 lat wiec,wyszlam z zalozenia ze jak ma byc to bedzie,ale nie musi.do cliniki mnie tu nie skieruja bo mam juz dziecko,jedyne co mi gp(z portugali) przepisala to wszystkie badania jakie chcialam typu prolaktyna,tsh itp.poprostu pozaznaczala to co mogla,ale powiedzialam ze sie lecze w Pl.Zauwazylam ze jak sie powie ze sie leczy w innym kraju ale potrzeba na szybko zrobic jakies badanie to lepiej podchodza do tego.Za 2 tygodnie ide do Pl ginekologa w Londynie.:)sie rozpisalam
Witam Cię !
Przykro mi z powodu straty wiem jak to boli . Ja tez miałam ostatnia stratę grubo ponad rok i od tamtego czasu cisza jakby ciężko żeby pyklo.
Ja mam zawsze swoją owulacje i pęcherzyki same mi pękają ale dostałam od mojego polskiego gin clo plus ovitrella zastrzyk na pęknięcie pechsrzykow i to był błąd .... endometrium zaczęło rosnąć jak szalone nigdy nawet pod koniec cyklu nie miałam tak grubego jak teraz 3dni przed owu miałam coś 10mm 12mm coś takiego i tak się rozpedzilo po clo ze mi wyskoczyły dwa polipy w tym cyklu właśnie byłam wszędzie prywatnie poszłam do GP ze muszą mi dać wizytę w materiality hospital usg żeby zobaczyć czy polipy po miesiaczce znikną miesiączkę dopiero mam dostać za jakieś ponad tydzień i czekam . 1szy raz myślę abym teraz w ciąży nie była bo z tymi polipami ciężko mam nadzieje ze po miesiaczce znikną doktor coś mówiła ze nie maja "korzonkow " czyli jest szansa ze po @ znikną mi właśnie po clo na naturalnym prawidłowym cyklu wyszły te polipy. Miałam 4 dominuje pechsrzyki ale po co mi lekarz z pl to dał to nie wiem każdy mi odradzal nie bierz tego przy normalnym cyklu .
Wcale nie jesteś "stara " ty juz masz jedno dzieciątko ja za chwile będę mieć 33 lata i zero dzieci. Długa walka o to 1sze. 3mam kciuki aby się udało u ciebie
 
A robiłaś może jakieś badania w Polsce . Np genetyka na mutacje te testy lub genetyczne. Ja wiem ze mam problem z krwią i w pl mi lekarz powiedział ze teraz heparyna jesli zajde w ciążę . Ale to samo badanie miałam tu w UK i wg nich wszystko jest ok i powiedzieli mi ze żadnej heparyny mi nie dadzą bo ten toczen czy coś takiego wyszło ok i antyfosfolipidy czy jakoś tak wyszło w UK dobrze a w Polsce mi co innego wyszło i komu tu wierzyć .
Ja się zmotywyje to polecę do polski i zrobię więcej badan bo np kariotyp nie miałam jeszcze i immunologicznych.
 
Nie wiedzialam ze clo moze az tak na mieszac,ja mualam clo od polskiego lekarza w Pl i tu w uk poszlam prywatnie ba skan pare razy o wiem ze dziala na mnie ale nie wiem czy mi sie polipy nie robia,nikt nic nie mowil.Clo bralam juz pare razy za kazdym razem czuje sie coraz gorzej,moze za duzo dawka(2 tabletki 5 dni).Ja tez mam swoje owulacje i w miare regularne cykle,robie owu testy i tylko raz mi nie wyszlo owu.mierze tez temp. I mam skok.Ostatnio mialam biohemiczna,nie pierwsza zreszta.zastanawiam sie czy tu Polscy lekarze maja jakies leki na podtrzymanie czy trzeba bedzie z Pl kombinowac,w razie jakby sie udalo
 
Nie wiedzialam ze clo moze az tak na mieszac,ja mualam clo od polskiego lekarza w Pl i tu w uk poszlam prywatnie ba skan pare razy o wiem ze dziala na mnie ale nie wiem czy mi sie polipy nie robia,nikt nic nie mowil.Clo bralam juz pare razy za kazdym razem czuje sie coraz gorzej,moze za duzo dawka(2 tabletki 5 dni).Ja tez mam swoje owulacje i w miare regularne cykle,robie owu testy i tylko raz mi nie wyszlo owu.mierze tez temp. I mam skok.Ostatnio mialam biohemiczna,nie pierwsza zreszta.zastanawiam sie czy tu Polscy lekarze maja jakies leki na podtrzymanie czy trzeba bedzie z Pl kombinowac,w razie jakby sie udalo
Maja jeśli idziesz prywatnie do polskiego lekarza da ci receptę na ten lepszy lek np luteine i go wykupisz w aptece ale jest drogi lepiej poprosić kogoś z polski niech ci wyślą. Ja mam 10 opakowań luteiny wrażenie "w" .
Jeśli masz owulacje swoją własną i pecharzyki pękają to mi tu 3ch dobrych lekarzy powiedziało to samo nie wolno brać clomifedu bo clo to clomifed bo robi niezła burze w organizmie. Polipy najbardziej są widoczne 3dni przed owulacją do 2dni po niej potem można szukać i czasami tak jest ze po owu ich nie widać . W różnych miejscach mogą być ja mam w środku w ensometrium ale podobno w miejscu takim ze nie blokuja ale są dość duże po 1cm każdy . Jeśli nie znikną z @ musze jechać do polski na zabieg . Bo one mogą nieźle zamieszać w ciąży i jest pół na pół z donoszeniem. A ja tak ryzykować nie będę . I tak u mnie clo w naturalnym normalnym cyklu wywalilo polipy właśnie dlatego ze wzięłam clomifed. 😣 ja mam bardzo wielka nadzieje ze to zejdzie.
Masz rację jedli tu ktoś ma już dziecko nic a nic nie robią . Sprawdzałas genetyke hormony .
Jeśli u mnie nic nie zaskoczy do końca roku będę podchodzić prywatnie do in vitro w Polsce .
 
@Loli05 jeśli masz swoją owu to nie za duża masz dawkę? Ja wzięłam tylko 3 tabletki 1dc 1 tabl 2dc 1tabl 3dc 1 tabl i po tym miałam w sumie chyba 20 jajeczek 5 było ponad 10mm ale 4dni przed owu byly 4 duże a potential chyba dwa nie wiem ile pękło a ile się wchlonelo jest płyn czyli po owu same pękły. Endometrium za grube a zawsze miałam problem bo za cienkie. A po tym clo dwa razy grubsze . Jednym słowem ja byłam przestymulowana tymi 3 tabletkami do takie stopnia ze estrogen mi mega urósł on jest odpowiedzialny za grubość endometrium i z tąd grube endometrium - przerosniete i z tąd polipy tak mi to wytlumaczono tydzień temu czekam na @ jak na zbawienie oby przyszła
 
reklama
@Loli05 jeśli masz swoją owu to nie za duża masz dawkę? Ja wzięłam tylko 3 tabletki 1dc 1 tabl 2dc 1tabl 3dc 1 tabl i po tym miałam w sumie chyba 20 jajeczek 5 było ponad 10mm ale 4dni przed owu byly 4 duże a potential chyba dwa nie wiem ile pękło a ile się wchlonelo jest płyn czyli po owu same pękły. Endometrium za grube a zawsze miałam problem bo za cienkie. A po tym clo dwa razy grubsze . Jednym słowem ja byłam przestymulowana tymi 3 tabletkami do takie stopnia ze estrogen mi mega urósł on jest odpowiedzialny za grubość endometrium i z tąd grube endometrium - przerosniete i z tąd polipy tak mi to wytlumaczono tydzień temu czekam na @ jak na zbawienie oby przyszła
No mam nadzieje ze @ przyjdzie do ciebie.To oni tu maja luteine?lub dupka?nie spotkalam sie,ale tez nie bylam u Pl ginekologa w Uk,wlasnie o to glownie sie chce pytac.moj maz ma cukrzyce od paru lat,mysle ze to tez moze ma wplyw.badan takich genetycznych nie mialam,inne mialam ok.meza nie badalam.
 
reklama
No mam nadzieje ze @ przyjdzie do ciebie.To oni tu maja luteine?lub dupka?nie spotkalam sie,ale tez nie bylam u Pl ginekologa w Uk,wlasnie o to glownie sie chce pytac.moj maz ma cukrzyce od paru lat,mysle ze to tez moze ma wplyw.badan takich genetycznych nie mialam,inne mialam ok.meza nie badalam.
Mają pod inną nazwą ale wszystko mają właśnie ginekolog polski w UK mi to powiedziała i ona przepisuje na receptę te lepsze leki . Ja ci polecam kupić
Fertility Smart conceive for woman I to samo dla męża for Men . Poczytaj opinie na necie mi one tak pomogły ze głową mała to zaszkodziłam clo - durna ja !
Mojemu mężowi nasienie poprawiło się 60% 😲 u nas na plus poczytaj opinie wyślę Ci linka
 
Do góry