reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się i nic-Co ja mam zrobić?

reklama
Dość długi masz ten cykl. A wcześniejsze cykle ile zwykle trwały? Może problem w tym, że są nieregularne i ciężko ci wyznaczyć dni płodne. Wiem, że Inofem z mio-inozytolem polecany jest w celu regulacji cyklu i pobudzenia owulacji. Może warto dopytać ginekologa na najbliższej wizycie.
 
Będzie dobrze. Dzisiejsza medycyna jest tak daleko posunięta, że daje naprawdę wiele opcji i sposobów leczenia niepłodności.
 
Jesteś młodziutka ale skoro masz nieregularne cykle to może badania pos kątem pcos? Ja sie nie spodziewałam a jednak teraz po 30 okazalo sie ze to mam.... nigdy nie podejrzewałam z reszta bo mialam regularne miesiączki az do ostatniego grudnia. Badania hormonalne tylko to potwierdzily. Oczywiście nie znaczy to ze problem musi dotyczyc Ciebie czego Ci życzę. Ja poszlam z wynikami do doktora o od razu po tej wizycie okazuje sie ze jestem w ciazy. Nie wiem jak bedzie i bardzo sie boję ale to juz krok do przodu. Teraz tylko modle sie zeby sie ciaza utrzymala a dziecko bylo zdrowe. Dodam ze w pierwsza ciaze zaszlam z zaskoczenia od razu ale mialam tylko 19 lat, teraz prawie 32.
 
A co do mnie to nie wiem co pomoglo. Jak odebralam wyniki ktore wskazywaly na pcos to zaczelam pic inofolic- o ktorym czytalam w internecie, dodatkowo dostalam zastrzyk ovitrelle na pekanie pecherzyka. Zastrzyk troche w ciemno ale cos zadzialalo.... no o do tego wszystkiego na pewno przyłożył sie Ten na gorze ☺
 
A ja Ci polecam stosowanie npr - obserwować śluz i mierzyć temp. Będziesz wiedzieć kiedy owulacja jest i wtedy _na spokojnie_ można działać.
 
reklama
Hej dziewczyny i mnie starania trwały 4 lata było ciężko od kwietnia brałam dupka w sierpniu odstawiłam brak miesiączki potem wywolalismy w październiku i odrazu zalatwilismy monitoring brałam kwas foliowy i piłam symfic 6 listopada ostatni wizyta owulacja i..... sugestie żeby mąż się zbadał pierwszy raz nie obwinialam siebie tylko jego i żyłam ty 11 dni i zrobiłam test i zobaczyłam drugą kreskę płakałam dwa dni jestem jak w śnie

3jgxskjoovkwkde5.png
 
Do góry