reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
To szczerze, nie zastanawiałam bym sie nad tą heparyną. Serio. Jeżeli mas problemy zakrzepicze to moze byc glowna przyczyna przez, ktora masz biochemiczne. Zagniżdzajacy sie zarodek powoduje w miejscu zagnierzdzenia krwiaczek , czasami duze krwiaki, i w momencie zakrzepu szybszego poprosti nie ma szans sie zagniezdzic. Bo odpada. Rozumiesz.. o ak z medycznego punku widzenia koze byc przyczyna. Jednak.. betke masz 40 jutro robisz ponownie ???
Tak jutro popoludniu jade powtórzyć betę. Odnośnie tej krzepliwosci to mialam jeszcze inne wskazniki badane i wlasnie wszystko bylo ok. Lekarze trochę lekcewaza, kaza mi przyjsc na spokojnie po pozytywnym tescie, kiedy to juz moze byc za pozno:(
 
Jak to zrobilas, ze od tak przestalas sie martwic?? Chcę to umiec zrobic:D hmmm czyli jest szansa, że się uda. Bylam juz u kilku roznych lekarzy, kazdy ma inne pomysly...ale chca mnie heparyna kłuć ;( a ja sie tak strasznie boje zastrzykow, sama nie dam rady. Nawet sie do ginekologa nie zapisalam, nie wiem co robic. Normalnie to w tej panice juz bym byla u lekarza🤣🤣 ale przy takiej becie to ja sobie moge:p

Ja kiedyś też jak usłyszałam hasło insulina i tyle wkłuć w brzuch to się bałam, a dziś totalnie jest to dla mnie codzienność jak mycie zębów . 😀
 
reklama
Do góry