reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się - pierwsza inseminacja

Magdalena TA

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2020
Postów
85
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.[emoji4]
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania [emoji853] niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
A badałaś AMH??
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
Hej, my mamy te taka sytuację i na dodatek jesteśy po pierwszej nieudanej iui:(
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
Hejka, nie jesteś sama 😉 ja mam za sobą 2 próby iui razem ze stymulacja i filtrowaniem żołnierzyków. Za 1 Fiasko, za 2 coś się zadziało ale się nie utrzymało. A teraz jestem po 3 próbie 05.04.21, od 07.04 biorę progesteron i zobaczymy czy się udało. U mnie niestety brak jednego jajowodu, a mąż miał słabe żołnierzyki, przeszliśmy na dietę keto i chłopaki są w normie.
 
Witam dołączę się może do tematu. Otóż z mężem też staramy się o dzidzie. U mojego męża niestety morfologia 2% bierze Proxeed Plus tak zalecił androlog. Już drugi miesiąc i staramy się. Wiemy że to za szybko na jakie kolwiek efekty ale jeśli człowiek się stara prawie ponad rok to troszkę robi się niecierpliwy. Przygotowuje się do badania drożności i zdecydowaliśmy się na inseminacje. Mam nadzieję że uda nam się w końcu. Życzę każdej z Was powodzenia. Przepraszam że tak wtrąciłam w temat ale zawsze to można się komuś wygadać ☺️
 
Cześć dziewczyny, potrzebuje chyba wsparcia psychicznego dlatego do was dołączyłam.😊
Staramy się od lipca 2020 i NIC. Morfologia nasienia 3%
Jajowody drożne
Wyniki hormonalne w normie
Pecherzyki są i pękają - potwierdzone przez monitoring
Kilka cykli z CLO
W marcu czeka nas inseminacja, jestem 2 miesiące po sprawdzeniu drożności wg lekarza po drożności jest latwiej zajść w ciążę. 8dni przed planowana miesiączka bylam zrobic Bete zeby upewnic sie ze nie jest w ciąży, bo przed inseminacja musimy zrobić szereg badań na zakaźność, a nie sa to tanie badania 🙁 niestety wynik beta 0,1. Jak kazda z nas, starających się w duchu bardzo liczyłam na podwyższony wynik, oczywiście jak co miesiąc doszukiwała się pierwszych objawów , ktore wydawało mi sie ze sa (pobolewanie jajników , bol jak przed miesiączka, tkliwość piersi) a tu nic.
Jak u was było z inseminacja, za ktorym razem się udało , czy tez miałyście problemy mimo ze wyniki były dobre ?
U mnie ta sama historia niby wyniki dobre facet super nasienie ja tez wszystko ok droznosc zrobiona dawno jestem po czterech inseminacjach w tym jedna byla ciaza ale poronilam teraz przeszlam na invitro jedno nie udane a te drugie teraz zaskoczylo ... Jestem w 8 tyg ciazy a powiem szczerze ze az troche odpuscilam mowilam ze ostatni raz proba . Trzymam kciuki za Was bo wiem jakie to wszystko ciezkie
 
reklama
A ja mam takie pytanie. Czy któreas z Was przy niskim AMH(ja mam 0.79) udała sie inseminacja? Jeśli tak to za którym razem? Ja jestem po pierwszej. Nie mam jakiś super oczekiwań ale może miałyście podobne doświadczenie?
 
Do góry