reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U mnie dziś 11dc i jakieś przeziębienie mnie łapie znowu jak owu się zbliża.... Dzieci przychodzą chore do przedszkola i zarazaja wszystkich....
Narazie pilnujemy boboseksow co dwa dni odkąd skonczyła się @ a od jutro do walki wkracza też żel, zobaczmy co wyjdzie... A termin @ mam na 25-26.12.... Trzeci rok rzędu święta z @ a drugie starając się....
 
U mnie dziś 11dc i jakieś przeziębienie mnie łapie znowu jak owu się zbliża.... Dzieci przychodzą chore do przedszkola i zarazaja wszystkich....
Narazie pilnujemy boboseksow co dwa dni odkąd skonczyła się @ a od jutro do walki wkracza też żel, zobaczmy co wyjdzie... A termin @ mam na 25-26.12.... Trzeci rok rzędu święta z @ a drugie starając się....
Ile dni przed owu zapodasz zel?ja mam 3 ampulki i nie wiem jak rozplanowac i czy to sie np.zel sex,dwa dni przerwy,zel sex,dwa dni przerwy,zel sex?czy ten zel pokryje wiecej niz jeden dni ze np.zel sex,dwa dni przerwy,sex,dwa dni przerwy zel sex??sama se komplikuje hah
 
Ile dni przed owu zapodasz zel?ja mam 3 ampulki i nie wiem jak rozplanowac i czy to sie np.zel sex,dwa dni przerwy,zel sex,dwa dni przerwy,zel sex?czy ten zel pokryje wiecej niz jeden dni ze np.zel sex,dwa dni przerwy,sex,dwa dni przerwy zel sex??sama se komplikuje hah
Żel aplikuje się przed seksem[emoji4] szkoda nawet go aplikowac w dniu kiedy seksu nie będzie.
Ja zel aplikowalam 2 dni przed owulacja przed samym seksem, w dniu owulacji przed seksem i i dwa dni po owulacji przed seksem bo tak akurat wypadal mi seks[emoji14]
 
Żel aplikuje się przed seksem[emoji4] szkoda nawet go aplikowac w dniu kiedy seksu nie będzie.
Ja zel aplikowalam 2 dni przed owulacja przed samym seksem, w dniu owulacji przed seksem i i dwa dni po owulacji przed seksem bo tak akurat wypadal mi seks[emoji14]
Hahah seks seks seks,jakby jacys faceci to forum czytali to by zmienili zdanie o kobietach i ich podejsciu do sexu chyba;)nie tylko oni w kolko gadaja o sexie;)
 
Żel aplikuje się przed seksem[emoji4] szkoda nawet go aplikowac w dniu kiedy seksu nie będzie.
Ja zel aplikowalam 2 dni przed owulacja przed samym seksem, w dniu owulacji przed seksem i i dwa dni po owulacji przed seksem bo tak akurat wypadal mi seks[emoji14]
Jak sie go aplikuje? 15 min przed seksem czy ma nie upłynął 15 mi między aplikacja a seksem ? Wyrzuciłam opakowanie i teraz już sama nie wiem co tam pisało ;P
 
Jak sie go aplikuje? 15 min przed seksem czy ma nie upłynął 15 mi między aplikacja a seksem ? Wyrzuciłam opakowanie i teraz już sama nie wiem co tam pisało ;P
U mnie to różnie [emoji14] zazwyczaj jest tak ze aplikuje żel i mam trochę gry wstępnej i jazda[emoji13] czasami tez zaraz po zaaplikowaniu jest od razu bzykanko[emoji12]
W koncu i tak męski członek poprzesuwa ten żel dalej[emoji108]
 
reklama
Do góry