reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A ja dziś zatestowałam falstartowo. Nie dość ze nie od rana (głupia!) to jeszcze tyle przed @ ale łudziłam się. Ofc wielki negatyw i biel. Ale czekam sobie dalej. co nie spowodowało lekkiego popsucia humoru. W ogole niewyspana jestem mega. Młody o 3 nam zrobił pobudkę. Nie chciał spac. A rano problem z dobudzeniem
Hehe czasem kusi ;-) ale jestes 12 dpo dopiero i tym bardziej nie z rana :-) wiec nic straconego :-D
 
reklama
A mi sie udalo dostac dziś do fryzjera i siedzę sobie już z farbą[emoji41]
Przywieźli mi rano kuchenkę i blender i po poludniu będzie jakieś super gotowanie[emoji4] na to liczy moj mąż[emoji23]
 
A ja dziś zatestowałam falstartowo. Nie dość ze nie od rana (głupia!) to jeszcze tyle przed @ ale łudziłam się. Ofc wielki negatyw i biel. Ale czekam sobie dalej. co nie spowodowało lekkiego popsucia humoru. W ogole niewyspana jestem mega. Młody o 3 nam zrobił pobudkę. Nie chciał spac. A rano problem z dobudzeniem
A ile Ci zostało do @?
 
A ja dziś zatestowałam falstartowo. Nie dość ze nie od rana (głupia!) to jeszcze tyle przed @ ale łudziłam się. Ofc wielki negatyw i biel. Ale czekam sobie dalej. co nie spowodowało lekkiego popsucia humoru. W ogole niewyspana jestem mega. Młody o 3 nam zrobił pobudkę. Nie chciał spac. A rano problem z dobudzeniem
Pewnie, że za wcześnie jeszcze tydzień czasu do @ masz:* chyba nawet beta by jeszcze nic nie pokazala [emoji848]
 
A mi sie udalo dostac dziś do fryzjera i siedzę sobie już z farbą[emoji41]
Przywieźli mi rano kuchenkę i blender i po poludniu będzie jakieś super gotowanie[emoji4] na to liczy moj mąż[emoji23]
Kurcze został tydzień do świąt nie wiem czy mój fryzjer znalazłby wolny termin ;(
 
reklama
Do góry