reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A propo @ to jak jest u Was? Macie wczesniej jakies plamienia czy od razu Was zalewa?
U mnie nigdy w sumie nie bylo plamien. Z reguly jest tak ze już mnie charakterystycznie pobolewa brzuch i w ciągu godziny jest okres. Od razu czerwona fala[emoji16] bez zadnych plamien.
U mnie to jest tak że brzuch zaczyna boleć mnie w momencie kiedy już że mnie coś leci [emoji14] dość szybko się rozkręca ale u mnie 2 dni jest sporo a potem takie nie wiadomo co ale ja tak zawsze miałam krótko i mało
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuje Was i coś tam odpisuje. U mnie starania kiedyś 3 lata ponad i nic i po 2 latach przerwy kolejne podejście i starania już od 15 cykli, dziś jestem po owulacji według kalendarzyka i zostaje mi czekanie. Nie nastawiam się na nic, ponieważ tsh ostatnio miałam ponad 5, prolaktyna Ok 55 i na wyniki idę dopiero jutro bądź w poniedzialek, bo biorę na zbicie letrox 75 i co drugi dzień 150mg. Prolaktyna skacze od zmęczenia i stresu. HSG w maju wynik drożności rewelacja. Badanie nasienia tez Ok. 6.09 mam wizytę u profesora dr habilitowanego itd. z dzieciny ginekologii, endokrynologii i jeszcze 3 dziedzin z płodności, który pracuje w klinice niepłodności na codzień a przyjmuje czasem u mnie. Chce zrobić konsultacje i jeśli nue widzi ratunku to ruszam do kliniki. Niestety ponad 29 lat i zero dzieci.
Dołącz do Nas[emoji5] jest tu kilka dziewczyn ktore tez dlugo sie staraja[emoji8]
 
Nie wiadomo...mocno się zastanawiam ale jeszcze dziś rozmawiałam z koleżankami którym się udało....no i nie braly nic prócz ziół i kwasu foliowego i obie miały regularne cykle no i nagle po roku u jednej i po 2 latach starań u drugiej ciaza..
A wiesz czemu się udało? Po prostu zaczęły wkoncu wierzyć, że im się uda zajść w ciąże dzięki tym ziółkom... (moze ja pijac je nie wierzylam w ich sile, bo tez mialam watpliwosci ale sobie mysle- a co szkodzi sprobowac? ) Ale to nie ma znaczenia czy piłyby te ziolka czy sok malinowy i powtarzaly sobie w kółko "dzięki temu soczkowi zajdę w ciąże " [emoji39]
 
A wiesz czemu się udało? Po prostu zaczęły wkoncu wierzyć, że im się uda zajść w ciąże dzięki tym ziółkom... (moze ja pijac je nie wierzylam w ich sile, bo tez mialam watpliwosci ale sobie mysle- a co szkodzi sprobowac? ) Ale to nie ma znaczenia czy piłyby te ziolka czy sok malinowy i powtarzaly sobie w kółko "dzięki temu soczkowi zajdę w ciąże " [emoji39]
Hehehe no może coś w tym jest
 
Ja przy @ mam różnie. Albo od razu mnie krew zalewa ;) albo najpierw mam brązowe, silne plamienie

Moja @ planowana na 5.09. w poprzedniej ciąży na trochę przed @ bardzo zle się czułam. Teraz czuję się dobrze, więc wątpię, że ten cykl był szczęśliwy
 
Ja przy @ mam różnie. Albo od razu mnie krew zalewa ;) albo najpierw mam brązowe, silne plamienie

Moja @ planowana na 5.09. w poprzedniej ciąży na trochę przed @ bardzo zle się czułam. Teraz czuję się dobrze, więc wątpię, że ten cykl był szczęśliwy
To już niedługo testowanie Cię czeka. Może się pozytywnie zaskoczysz jednak :) ja dopiero koło 17 września..
 
Nie wiadomo...mocno się zastanawiam ale jeszcze dziś rozmawiałam z koleżankami którym się udało....no i nie braly nic prócz ziół i kwasu foliowego i obie miały regularne cykle no i nagle po roku u jednej i po 2 latach starań u drugiej ciaza..

Dlatego ja kochana nie mówię Ci nie, bo u mnie może to być przez hsg, prolaktyna i wiele innych czynników. Osobiście uważam by próbować, sama to zrobiłam a jednak tonaturalne zioła.
 
reklama
Bunia ja czuje że jutro - pojutrze do Ciebie dołączę...czuje się jak zawsze przed okresem...no ale u mnie ten cykl od początku był stracony
Dziewczynki mam pytanie :) co wiecie o tomografii? Chciałabym sobie zrobię zdjęcie całego uzębienia jak dostanę okres...tylko tak się zastanawiam jak długo po tym nie będę mogła się starać??
 
Do góry