reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Mój się urodził 50cm , ma 7.5 miesiąca i zaczyna chodzić w 80 ubrankach, także myślę że też będzie sporym chłopakiem ;) ja co prawda jestem skrzatem bo mam 153cm ale mój mąż 182 ;)
 
reklama
Wow Wikomama Twój na pewno wysoki będzie :) Mój synek chodzi teraz w 80, i mam wrażenie, że on właśnie dorownal do tego standardu, że jak 9-12m-cy to rozmiar 80 itd. Wcześniej nosił rozmiar większy jak jego wiek. No zobaczymy, bo my wysocy z mężem nie jestesmy, ja 162cm, mąż 178cm.
 
No właśnie widze że w tych ubrankach to on pewnie trochę pochodzi bo niektóre są jeszcze za duże, a znowu większość 74 już opina się na stopach. Mam tylko nadzieję że jak pójdzie do pierwszej klasy to nie będzie wyższy ode mnie :p
 
Ale muszę Wam powiedzieć, że my do 98-104 też szliśmy jak burza a teraz jakoś dłużej mamy
 
Witajcie :) Można dołączyć? :) chociaż starania zamierzam zacząć w te wakacje to jednak urodziłabym już w 2018 plus nie wiadomo jak szybko nam się uda... Jestem mamą 7 letniego synka, najwyższy czas na rodzeństwo :)
 
Witajcie :) Można dołączyć? :) chociaż starania zamierzam zacząć w te wakacje to jednak urodziłabym już w 2018 plus nie wiadomo jak szybko nam się uda... Jestem mamą 7 letniego synka, najwyższy czas na rodzeństwo :)

Witaj [emoji255][emoji4]


Moj Młodszy chyba przeroście niedługo brata [emoji4] u nas sprawdziło sie, ze kolejne dziecko rodzi sie wieksze. Zwłaszcza, ze młodszy urodził sie dwa tygodnie przed terminem a Starszy tydzien po. Aktualnie nosimy 86/92 i 92/98[emoji4]

Jak mija dzien?[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju co za dzień, za duzo pracy :( co do wielkosci dziecka po urodzeniu jesli bedzie wieksze niz moj Aleks... urodzil sie z 58cm i 3900g :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też sie sprawdzilo, że drugie było by większe o czasie☺ Asha witaj☺
 
reklama
My dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie grillowalismy. Ale dzisiaj niedzielnie poprasowalam i ugotowala na jutro w ramach relaksu :-)
 
Do góry