reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dziękuję, na pewno coś z tego przeczytam :)
Ja zacznę starania gdzieś za rok, więc póki co testować nie będę, ale bardzo bym chciała mieć dziecko z maja i spróbuję namówić męża, żeby w sierpniu przestać uważać, a bardziej się postarać. A nuż się zgodzi. Tylko jeszcze mnie powstrzymuje perspektywa posiadania drugiego dziecka, kiedy jeszcze mieszkamy z tesciami.

Ale tu Wam będę gorąco kibicować, więc tylko czekam kiedy się pojawią 2 kreski :) Tita, to kiedy Ci wypada testowanie? :)
 
Też bym chciala dzidziusia wiosennego, ale żeby tak było to trzeba się starać właśnie dopiero od czerwca mniej więcej, a jak się nie będzie udawać to i tak wyląduje w ciąży z jesiennym bobasem tak jak było w przypadku Wiktorka ;) został poczęty w styczniu dopiero. Tym razem zaczniemy od stycznia bez zabezpieczenia jak wyjdzie to wyjdzie a jak nie, to bede dokładniej wyliczac myślę że od maja ;)
 
Hej!
Jesli chodzi o spanie, to starszy nie spi mi juz w dzien i przesypia całe noce. Młodszy spi w dzien 2 h i jeszcze czasami sie budzi w nocy , dostaje butle z woda i sam sie obsługuje;) nie mam co narzekać:)

Fajnie miec maluszka wiosennego, tez bym chciała znowu :) Starszak jest z kwietnia a Młodszy z grudnia. Jednak tak jak piszecie, planować sobie mozna a wyjdzie i tak co ma byc;)

Ja jeszcze nie wiem od kiedy rusza starania, chciałabym juz teraz;) ide dzisiaj zapisac sie na ten zabieg, ciekawe jaki jest czas oczekiwania i ile po operacji trzeba odczekać ...

Miłego dnia, lecimy zaraz do przedszkola;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adiika termin @ to tak kolo 16 ale bardzo staram sie nie nakrrecac. Wikomama tez zawsze chcialam miec "letniego" dzoeciaczka ale w moim przypadku to na e moge czekac , teraz wyniki tarczycowe mam bardzo dobre a one lubia sie zmieniać.
 
Tita to teraz najgorsze wyczekiwanie. Lepiej zająć głowę czymś innym ale domyślam się, że tak ciężko, jeśli czeka się już tak pare cykli. Oby ten był tym szczęśliwym :)

Wszystkie rodziłyscie sn?
 
Leylah to jak na 17 miesieczniaka to Twój chyba mało śpi w dzień? Dobrze, że nocki ładnie przesypiane :)
 
Ja mam kwietniowego synka a miał się urodzić ostatniego maja. Córkę mam lipcowa. Ja to bym najchętniej trafiała w sierpniowa☺ miałam 2 cc
 
reklama
Kinga to masz wczesniaczka? Ja mialam cc ze wzgledu na wage 4020g. Staram sie nie myśleć, ale w razie @ mam skierowanie na droznosc jajowodow. A tego wolalabym uniknąć. W sumie to pierwszy cykl kiedy tak na maxa sie staramy, tak gdzies od pol roku bez zabezpieczenia ale nie celowalismy w konkretne dni.
 
Do góry