reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@Stokrotenka23 - i jak wyszły ft3 i ft4? Bo TSH jest istotne dla płodność, a z tego co pamiętam, to ft4 jest ważne dla dzidzi jak już jest się w ciąży. Serio, nie dołuj się TSH, szybko zbijesz, kwestia kontrolowania i dopasowania dawki...

@Leylah - i ja Ciebie witam :) jak długo leczysz tarczycę i jakimi dawkami?

@Dagaa11 - sama niedoczynność/nadczynność to pikuś, w miarę łatwo ją ogarnąć lekami. Gorzej, jak ma się niezdiagnozowaną, dochodzi do kilku poronień, i lekarz dopiero wtedy wpada na jakże genialny pomysł, by może jednak zbadać tarczycę... Badanie nie jest drogie, warto w to zainwestować :) Tym bardziej, że u kobiet to na każdym etapie życia może się z tarczycą coś pokiełbasić ... :)
 
reklama
Ja właśnie przygotowuję się na wizytę u ginekologa, wydrukowałam sobie listę cykli wszystkich odkąd zapisuje w telefonie, w sumie 26 cykli. Spisałam wszystkie moje objawy ogólne i napięcia przedmiesiączkowego, normalnie lista jak emerytki, ale co zrobić. Pozapominam znowu większość rzeczy a mogą być bardzo ważne z tego co wyczytałam... Mam nadzieję, że lekarz podejdzie do mnie poważnie, a nie jak do hipochondryczki. :D
 
Ja właśnie przygotowuję się na wizytę u ginekologa, wydrukowałam sobie listę cykli wszystkich odkąd zapisuje w telefonie, w sumie 26 cykli. Spisałam wszystkie moje objawy ogólne i napięcia przedmiesiączkowego, normalnie lista jak emerytki, ale co zrobić. Pozapominam znowu większość rzeczy a mogą być bardzo ważne z tego co wyczytałam... Mam nadzieję, że lekarz podejdzie do mnie poważnie, a nie jak do hipochondryczki. :D
Warto sobie zapisywac. Nie jest to zla oznaka

Napisane na telefonie SONY w aplikacji BabyBoom
 
Tak to u mnie wyglądało...
rugruw.PNG


Mam pytanie do dziewczyn z problemami z tarczycą? Czy miewałyście może jakieś jej bóle/zapalenia?
 

Załączniki

  • rugruw.PNG
    rugruw.PNG
    14 KB · Wyświetleń: 324
Ja właśnie przygotowuję się na wizytę u ginekologa, wydrukowałam sobie listę cykli wszystkich odkąd zapisuje w telefonie, w sumie 26 cykli. Spisałam wszystkie moje objawy ogólne i napięcia przedmiesiączkowego, normalnie lista jak emerytki, ale co zrobić. Pozapominam znowu większość rzeczy a mogą być bardzo ważne z tego co wyczytałam... Mam nadzieję, że lekarz podejdzie do mnie poważnie, a nie jak do hipochondryczki. :D
Bardzo dobrze. Wg mnie dobrze się pracuje z takimi pacjentami [emoji6]
@Stokrotenka23 - i jak wyszły ft3 i ft4? Bo TSH jest istotne dla płodność, a z tego co pamiętam, to ft4 jest ważne dla dzidzi jak już jest się w ciąży. Serio, nie dołuj się TSH, szybko zbijesz, kwestia kontrolowania i dopasowania dawki...

@Leylah - i ja Ciebie witam :) jak długo leczysz tarczycę i jakimi dawkami?

@Dagaa11 - sama niedoczynność/nadczynność to pikuś, w miarę łatwo ją ogarnąć lekami. Gorzej, jak ma się niezdiagnozowaną, dochodzi do kilku poronień, i lekarz dopiero wtedy wpada na jakże genialny pomysł, by może jednak zbadać tarczycę... Badanie nie jest drogie, warto w to zainwestować :) Tym bardziej, że u kobiet to na każdym etapie życia może się z tarczycą coś pokiełbasić ... :)
Ft3 3.99
Ft4 1.18
Tsh 3.33

Nie umiem tego interpretować [emoji20]
 
Hej, najlepiej, żeby wszystkie wartości. były w okolicach 2...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki [emoji9]
Tzn ze fatalnie w moim przypadku? [emoji20]

Ogólnie kocham spać, nawet problemy ze swoim czy w pravy po prostu przesypiam a od poniedziałku mało sypiam [emoji45] od ład te wyniki zobaczyłam. ...

Mam gin na 16 sierpnia - ten przynajmniej mi badania przepisze bo ten co mam na koniec tego miesiąca to w endo się nie wcina [emoji45]
 
Fatalnie nie, bo wszystko jest w normie, ale wyżej góry :) Trzeba trochę uregulować po prostu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Stokrotenka23 - i jak wyszły ft3 i ft4? Bo TSH jest istotne dla płodność, a z tego co pamiętam, to ft4 jest ważne dla dzidzi jak już jest się w ciąży. Serio, nie dołuj się TSH, szybko zbijesz, kwestia kontrolowania i dopasowania dawki...

@Leylah - i ja Ciebie witam :) jak długo leczysz tarczycę i jakimi dawkami?

@Dagaa11 - sama niedoczynność/nadczynność to pikuś, w miarę łatwo ją ogarnąć lekami. Gorzej, jak ma się niezdiagnozowaną, dochodzi do kilku poronień, i lekarz dopiero wtedy wpada na jakże genialny pomysł, by może jednak zbadać tarczycę... Badanie nie jest drogie, warto w to zainwestować :) Tym bardziej, że u kobiet to na każdym etapie życia może się z tarczycą coś pokiełbasić ... :)

Hej[emoji255][emoji5] NT i Hashimoto Mam zdiagnozowane od jakiś 10 lat. Obecnie dawka 112. Ostatnio strasznie bola mnie miesnie i stawy a to pierwszy objaw u mnie, gdy dawka jest za mała. Jutro wynik , w pt. Endo, zobaczymy, czy moje przypuszczenia się potwierdza:) A Ty od kiedy masz diagnoze ?

Tak to u mnie wyglądało...
Zobacz załącznik 815263

Mam pytanie do dziewczyn z problemami z tarczycą? Czy miewałyście może jakieś jej bóle/zapalenia?
Ja mam Hashimoto - czyli zapalenie tarczycy. Bole od czasu do czasu - przy przelykaniu i jedzeniu.

Bardzo dobrze. Wg mnie dobrze się pracuje z takimi pacjentami [emoji6]Ft3 3.99
Ft4 1.18
Tsh 3.33

Nie umiem tego interpretować [emoji20]

Nie ma tragedii Stokrotenko, lekarz sie Toba zajmie i wszystko sie wyreguluje:)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Leylah - wiem o hashi i nt od 5 lat, choć problem miałam już dużo wcześniej, jednak nie sądziłam, że taki mój urok, że wiecznie śpiąca i leniwa jestem, schudnąć nie mogę i jestem głupia (problem z pamięcią i koncentracją). Dawke mam teraz 100 :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry