reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Mamusia troszkę ekstremalny przykład podałas. Ja po prostu chce by moim dzieciom było latwiej. Żeby mogły spełniać marzenia gitara? Ok pianino? Ok nic ? Tez ok. Ale żeby miały wybór.
Ja przeliczam ilość dzieci na możliwości bo wiem, że pozniej dzięki temu będzie im łatwiej niż wtedy gdy nic nie będę mogła im zaproponować. Oczywiście każdy robi jak uważa jak mu serce i rozum podpowiada.

To akurat zdrowe podejście! Ja nie widzę przeliczania dzieci na pieniądze ale zdrowo rozsądkowi podejście co do utrzymania. Po co „naklepac” dzieci a potem wszystkiego odmawiać bo mamusia i tatuś nie maja?! Mamy dużo dzieci, nie dostają wszystko na co maja ochotę ale stać nas żeby zapewnić im maksymalny rozwój. Nie moje czy męża ambicje ale ich! Taniec, muzyka, zajecia plastyczne wszystko to koszty i to spore, wiec myśle, że dobrze wziąć to pod uwagę planując dzieci [emoji6]


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
reklama
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was. Poroniłam w październiku 2017 i ponownie się staramy od stycznia br. Bardzo pragnę ciąży ale staram się nie stresować choć to trudne. Chciałabym urodzić jeszcze w tym roku
 
Cześć dziewczyny, chcę dołączyć do Was. Poroniłam w październiku 2017 i ponownie się staramy od stycznia br. Bardzo pragnę ciąży ale staram się nie stresować choć to trudne. Chciałabym urodzić jeszcze w tym roku
Witaj! Przykro mi z powodu straty. [emoji17]
Ten wątek jest już zamknięty, zapraszam do Starania 2018 vol. 2
 
Witam w 53 dniu cyklu. Bylam u ginekologa powiedziała mi ze Mam pecherzyl 20 mm i jest na peknieciu. Mam sie kochac teraz z mezem codziennie przez tydzien. Laski znacie jakies naturalne sposoby na pekniecie pecherzyka graffa?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry